Ale przydzwonił! Kierowca SUV-a dosłownie wleciał w stację benzynową. Właściciel ma już dosyć [WIDEO]

Ale przydzwonił! Kierowca SUV-a dosłownie wleciał w stację benzynową. Właściciel ma już dosyć [WIDEO]

Podaj dalej

Stacja benzynowa to wyjątkowo niebezpieczne miejsce, a każdy wypadek z nią związany odbija się szerokim echem w mediach. Nagranie z kamery bezpieczeństwa z tej stacji pokazuje, jak rozpędzony SUV dosłownie wleciał w stację paliw. 

Gumball 3000 w świecie eSportu! Super motoryzacja online

Niebezpieczna stacja benzynowa

stacja-benzynowa-wypadek-suv

Ta stacja benzynowa należy do sieci Gulf Oil, a jej właściciel mówi, że niestety nie jest to pierwszy raz, kiedy doszło do tak groźnej sytuacji. 

Wszystko zaczęło się 15 kwietnia 2015 roku. Kierowca uderzył wtedy w sygnalizację świetlną i wylądował na dwóch zaparkowanych samochodach. Ta stacja benzynowa w trakcie ostatnich sześciu lat była miejscem… aż dziewięciu różnych wypadków! 

Wypadek z tego tygodnia miał miejsce zaledwie 12 dni po wcześniejszej katastrofie. Na szczęście ani w jednej, ani w drugiej, nikt nie ucierpiał. Jednakże, właściciel stacji obawia się, że w końcu ktoś zrobi sobie krzywdę. 

Problemem jest most

O co właściwie chodzi? Problem dotyczy pensylwańskiego mostu Rankin, który leży prostopadle do stacji paliw. Ograniczenie prędkości na moście wynosi tylko 40 km/h, jednak jak zauważa właściciel stacji, kierowcy osiągają tam prędkości rzędu 110-120 km/h. 

– Nie możemy nawet prowadzić naszej działalności – mówi właściciel w wywiadzie dla KDKA News. – Wychodzisz za drzwi i musisz wyglądać w obie strony, tak, jakbyś przechodził przez ulicę. 

Ta stacja benzynowa jest więc wyjątkowo niebezpieczna, a jej właściciel prosi o więcej środków bezpieczeństwa na moście. Miejmy nadzieję, że lokalne władze wysłuchają jego apelu. Ten wypadek wyglądał na wyjątkowo niebezpieczny, więc tylko kwestią czasu pozostanie, zanim ktoś zrobi sobie krzywdę.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News