Mały dzban wsiadł do Peugeota i odbiła mu korba. Film wrzucił do Internetu. Nie do wiary, ile dostał punktów karnych!

Mały dzban wsiadł do Peugeota i odbiła mu korba. Film wrzucił do Internetu. Nie do wiary, ile dostał punktów karnych!

Podaj dalej

Nowy samochód to zawsze czas szczególnej ekscytacji. Kiedy odbieramy klucze do auta, poznajemy go, uczymy się i sprawdzamy, co potrafi. Należy jednak robić to w granicach rozsądku, o czym zapomniał ten młody dzban. Opublikowanym przez niego filmem zainteresowała się policja, która przyznała mu… 83 punkty karne. 

Co za dzban!

dzban-peugeot-206-policja-punkty-karne

20-letni kielczanin wszedł w posiadanie Peugeota 206 i nie omieszkał sprawdzić jego rajdowych właściwości na publicznych drogach. Wszystko to postanowił uwiecznić na filmie, który umieścił potem w Internecie. Nasze gratulacje! 

Film trafił do kieleckich policjantów pod koniec zeszłego tygodnia. Funkcjonariusze mogli zobaczyć na nim relację z testu przyspieszenia osobówki. Młodzieniec przemieszczając się ulicami miasta złamał jednak wiele przepisów. 

Między innymi przekraczał podwójną linię ciągłą, korzystał z telefonu komórkowego, poruszał się z nadmierną prędkością, wprowadzając w niektórych miejscach samochód w „kontrolowany” poślizg. To naprawdę nie jest miejsce do tego typu zabaw! 

dzban-peugeot-206-policja-punkty-karne-2

Jak można tak jeździć?

Niezwykle niebezpieczne wykroczenia popełniane przez kierowcę Peugeota zainteresowały policjantów. Funkcjonariusze łącznie naliczyli mu 83 punkty karne. 

20-latek został wezwany na komisariat, gdzie przyznał się do popełnionych wykroczeń. Cała sprawa znajdzie swój finał w sądzie, gdzie kierowca Peugeota usłyszy, jaka czeka go kara. 

Piękna Rumunka miała tylko jedno zadanie: zatankować Opelka. Odstawiła taki taniec, że szczęka opada

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News