Masz używaną benzynę lub Diesel i mniej niż 190 tys. km przebiegu? Startuje nowy program świadczeń!

Masz używaną benzynę lub Diesel i mniej niż 190 tys. km przebiegu? Startuje nowy program świadczeń!

peugeot-2008-suv-diesel

Podaj dalej

Znalezienie i zakup dobrej, używanej benzyny lub silnika typu Diesel jest trudniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Ale grupa Stellantis chce ułatwić to zadanie swoim klientom, oferując zupełnie nowy program CPO Go. 

Używana benzyna lub Diesel po renowacji

kierowcy rzucili sie na ten model silnik pod maską V8
Stellantis

Programy Certified Pre-Owned (CPO) nie są niczym nowym. Producenci często sprzedają sprawdzone przez nich, zaufane samochody z silnikami benzynowymi czy typu Diesel w stanie używanym. Ale CPO Go wyróżnia się prezentacją pojazdów starszych niż sam Stellantis, a nawet FCA. 

Klienci będą mogli kupić certyfikowane używane samochody Chrysler, Dodge, Jeep, Ram lub Fiat, które mają od sześciu do dziesięciu lat modelowych. Program obejmuje także samochody o przebiegu 120 – 190 tysięcy kilometrów. 

Nie trzeba dodawać, że nie są to typowe pojazdy pojawiające się w tego typu programach. Jak wyjaśnia Jeff Kommor: – Wraz z większą liczbą kupujących, którzy dłużej utrzymują swoje pojazdy, nasza nowa rozszerzona oferta daje właścicielom dodatkowy poziom pewności przy zakupie jednego z naszych certyfikowanych używanych pojazdów. 

Gruntowny proces regeneracji

Fiat Uno powróci jako tani SUV
fot. Fiat

Mówiąc o korzyściach, Stellantis twierdzi, że każdy pojazd CPO Go przechodzi rygorystyczną kontrolę. Każda benzyna lub Diesel przechodzi przez trwający 125 podpunktów program i gruntowny proces regeneracji. Wszystko odbywa się na oryginalnych częściach Mopar. Pojazdy są również objęte ograniczoną gwarancją Mopar Maximum Care. 

Gwarancja obejmuje trzy miesiące lub 4800 kilometrów, w zależności od tego, do czego „dobijemy” najpierw. Obejmuje ona większość elementów mechanicznych. 

Inne korzyści obejmują raport historii pojazdu Carfax, trzymiesięczną subskrypcję próbną SiriusXM Guardian i Satellite Radio oraz dodatek na wynajem samochody w wysokości 45 dolarów dziennie przez pięć dni. Klienci, którzy zdecydują się na używaną benzynę lub Diesel, otrzymają także pomoc drogową i holowanie. 

Kupujący mogą sprawdzić pojazdy CPO Go, odwiedzając stronę FCACertified.com. Wydaje się jednak, że strona nie jest jeszcze zaktualizowana. Program został wprowadzony narazie tylko w Stanach Zjednoczonych, jednak z pewnością producenci będą rozszerzać tego typu akcje na cały świat. 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News