Interaktywna Akademia ŠKODY

Interaktywna Akademia ŠKODY

Interaktywna Akademia ŠKODY

Podaj dalej

Akademia ŠKODY to cykliczne prezentacje przeprowadzane przez doradców marki, które odbywają się w trybie online i umożliwiają klientom lepsze poznanie innowacyjnych rozwiązań ŠKODY.

W ramach projektu Interaktywna Akademia ŠKODY, wszyscy zainteresowani mogą wziąć udział w zdalnych prezentacjach najnowszych modeli, przekonać się jak korzystać z rozwiązań dostępnych w samochodach, rozwiązań multimedialnych czy najnowszych systemów bezpieczeństwa. Dodatkowo każdy może uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące oferty produktowej marki.

Biorący udział w wideo czacie mogą obserwować obraz z Wirtualnego Salonu na żywo oraz przekazywać doradcy własne pytania nie wychodząc z domu. Korzystanie z Interaktywnej Akademii ŠKODY jest bezpłatne i dostępne na każdym urządzeniu w przeglądarce internetowej. Transmisje można oglądać na komputerze, tablecie lub smartfonie, bez instalowania dodatkowych aplikacji.

Codzienne transmisje rozpoczynają się od zaprezentowania konkretnego modelu samochodu – pokazania jego designu, cech, zalet oraz przeznaczenia. Następnie doradca przechodzi do określonego w harmonogramie tematu, np. obsługi systemów, w które wyposażony jest samochód.

Piotr Maj, kierownik ds. digitalizacji: W okresie wakacyjnym tematem przewodnim transmisji jest Bezpieczny Urlop. W trakcie wideokonferencji poświęconych temu obszarowi, widzowie dowiedzą się jak bezpiecznie spakować duży bagaż, jak zająć bezpieczną pozycję za kierownicą, jak zamontować fotelik dziecięcy w aucie czy też jakie płyny eksploatacyjne sprawdzić przed długą podróżą. Podczas prezentacji każdy uczestnik może umówić się na indywidualną rozmowę z doradcą oraz zaplanować jazdę próbną.

Transmisje na żywo odbywają się codziennie o stałych godzinach. Pełen harmonogram spotkań wraz z tematami dostępny jest na stronie internetowej: http://www.skoda-auto.pl/oferta/interakywna-akademia-skody

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News