Idealny prezent dla twojego mężczyzny

Idealny prezent dla twojego mężczyzny

Idealny prezent dla twojego mężczyzny

Podaj dalej

Jeśli twój mąż lub chłopak ma wkrótce urodziny, imieniny lub macie rocznicę związku, warto pomyśleć dla niego o wyjątkowym prezencie. Mamy dla was idealną propozycję. Gwarantujemy 100% satysfakcję waszego mężczyzny i jego dożywotnią wdzięczność!

Naszą propozycją jest Dodge Charger z 1969 roku. Ten sam egzemplarz otrzymał Bruce Willis od swojej żony, czyli Demi Moore. Aktor cieszył się z samochodu przez 10 lat, po czym wystawił go na sprzedaż. Ten trafił w ręce pasjonata i kolekcjonera, znanego brytyjskiego muzyka Jaya Kaya z zespołu Jamiroquai. Artysta włożył w samochód mnóstwo kasy, aby ten wyglądał i pracował jak najlepiej. Na silnik i pozostałe modyfikacje wydał ponad 25 000 funtów, czyli ponad 100 000 zł. Auto od czasu remontu w 2014 roku pokonało zaledwie kilka mil. Aktualny przebieg to około 41 tysięcy mil, czyli trochę ponad 65 000km.

Auto zostało zmodyfikowane w ten sposób by było jak najbardziej podobne do modelu ze znanego filmu Bullit. W odnowionym egzemplarzu znajdziemy ręcznie wykonaną skórzaną tapicerkę oraz chromowane felgi aluminiowe. W samochodzie również odnowiono czarny lakier. Auto niestety starciło fabryczne radio, które zostało zastąpione nowym Alpine.

Samochód będziemy mogli wylicytować na aukcji Race Retro Classic Car, która odbędzie się pod koniec lutego w Coventry w Wielkiej Brytanii.

Tagi: Dodge, Charger, aukcje

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News