Idealnie czysty warsztat: odkurzacze uniwersalne

Idealnie czysty warsztat: odkurzacze uniwersalne

0533d6bc-1137-4423-af95-71c7c3a217da-medium

Podaj dalej

Utrzymanie warsztatu w czystości nie należy do łatwych. Dlatego mamy dla was kilka propozycji sprzętów, które pomogą wam w wywiązaniu się z tego przykrego obowiązku. Pierwszym z nich jest odkurzacz uniwersalny.

Urządzeniami, które bardzo dobrze sprawdzą się w branży motoryzacyjnej, są odkurzacze uniwersalne. Zbierają zarówno wodę, która jest wszechobecna podczas napraw samochodów w okresie jesiennym, jak i zabrudzenia suche, w tym różnego rodzaju pyły.

W ofercie firmy Karcher znajdziecie między innymi objęty promocją model NT 65/2 Ap wyposażony w płaski filtr falisty. Jest on przystosowany do zbierania drobnego pyłu klasy M. Dzięki systemom oczyszczania filtrów siła ssąca nie spada nawet w trakcie długotrwałych prac.

Półautomatyczne oczyszczanie filtra za pomocą przycisku głowicy zapobiega spadkowi siły ssącej podczas pracy na skutek jego zatkania. Ponadto oczyszczanie filtra korzystnie wpływa na żywotność filtra. W wyposażeniu znajdują się także wąż spustowy olejoodporny i trwały zbiornik z tworzywa sztucznego.

Kolejnym wartym uwagi modelem jest NT 40/1 Tact, również dostępny w atrakcyjnej cenie w promocji „Czysty Profesjonalizm”. Odkurzacz ten zaprojektowany został do prac w niesprzyjających warunkach. Wyposażony w mocne podwozie ze zderzakiem, pojemny, 40-litrowy zbiornik oraz system Tact, zapewniający niezmiennie wysoką siłę ssącą.

Model Te posiada dodatkowo aktywne gniazdo do podłączania elektronarzędzi, które ułatwią pracę w warsztacie samochodowym. Odkurzacze uniwersalne nie tylko poradzą sobie z czystością w warsztacie, ale również idealnie nadają się do czyszczenia pojazdów. Dzięki dostępności licznych akcesoriów możemy z powodzeniem odkurzać tapicerki i fotele samochodowe.

Ice Blaster, czyli czyszczenie suchym lodem w motoryzacji

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News