Youtuber testował 13-letnie BMW. 300 km/h nie było wyzwaniem [wideo]

Youtuber testował 13-letnie BMW. 300 km/h nie było wyzwaniem [wideo]

Podaj dalej

Youtuber + BMW + niemiecka autostrada. To połączenie daje oczywisty wynik, czyli kolejny test możliwości auta rodem z Monachium.

Nazwa kanału TopSpeedGermany mówi nam w zasadzie wszystko, o treściach, które na nim się znajdują. Niemiecki Youtuber postanowił rozpocząć nowy rok od testu BMW z 2007 roku.

W opisie filmiku znajdujemy następującą informację o samochodzie – 2007 BMW M3 Cabrio A.S.A / Infinitas SK2 S Kompressor 610HP 540NM. Na dobrą sprawę po jej przeczytaniu mamy już pewność, że na autostradzie będzie się działo.

ITD: Ministerstwo Infrastruktury wprowadza ważną zmianę w przepisach dla kierowców

Jeśli można mówić o rozsądku przy tego rodzaju testach przeprowadzanych w normalnym ruchu, to jednak autor stara się go zachować. Na filmiku widać, jak odpuszcza w miejscach, w których znajduje się więcej aut. Stara się również hamować z wyprzedzeniem i nie wjeżdża na zderzak innych uczestników.

Patrząc z jaką swobodą licznik zbliża się w granice 300 km/h wydaje się, że to auto nie skończy przyśpieszać. W końcu w dogodnym momencie na trasie kierowcy udaje się osiągnąć 300 km/h i zapewne tylko przez panujący ruch, nie kręci samochodu dalej.

Lalunia w Golfie zaprezentowała jak nie wyprzedzać, gdy nie ma się lusterka i rozumu [wideo]

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News