Wypadek kobiety w Audi. Auto koziołkowało kilkukrotnie a jego elementy latały w powietrzu na oczach kamery [wideo]

Wypadek kobiety w Audi. Auto koziołkowało kilkukrotnie a jego elementy latały w powietrzu na oczach kamery [wideo]

Podaj dalej

Wypadek z udziałem kierującej Audi, który zarejestrowała kamera na stacji paliw, wygląda przerażająco. Właśnie dlatego policja zamieściła nagranie w sieci.

Wypadek miał miejsce w ubiegły piątek (20 marca) tuż przed północą. Policjanci otrzymali zgłoszenie, że w miejscowości Zakręcie na drodze krajowej nr 17 nieopodal stacji paliw doszło do zdarzenia. Ze zgłoszenia wynikało, że dachował tam samochód marki Audi.

Wygodna kanapa w BMW pokonała złodzieja. Grzecznie na niej zasnął

Mundurowi ustalili na miejscu zdarzenia, że Audi prowadziła 23-letnia mieszkanka gminy Łopiennik Górny. Kobieta jechała zbyt szybko i jak to najczęściej w takich sytuacjach bywa, wypadła z drogi. Prędkość była tak duża, że jej samochód kilkukrotnie koziołkował.

Pogotowie zabrało 23-latkę, której o dziwo praktycznie się nic nie stało. Skończyło się wyłącznie na drobnych potłuczeniach. Niemniej jednak badanie policyjnym alkomatem wykazało u niej prawie 2 promile alkoholu w organizmie.

Całe zdarzenie zarejestrowała kamera monitoringu miejscowej stacji paliw. Policjanci informują, że opublikowano je „ku przestrodze” i po raz kolejny apelują o stosowanie się do przepisów ruchu drogowego i ostrożność.

Uwaga kierowcy! Taryfikator mandatów ulegnie zmianom?

Dołącz do dyskusji

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News