Wygodna kanapa w BMW pokonała złodzieja. Grzecznie na niej zasnął

Wygodna kanapa w BMW pokonała złodzieja. Grzecznie na niej zasnął

Podaj dalej

Ludzie wymyślają najróżniejsze zabezpieczenia przed kradzieżą samochodu, a czasem wystarczy po prostu wygodna kanapa. Właśnie dzięki niej złodziej znalazł się śpiący w BMW.

Sytuacja miała miejsce we Wrocławiu. Policjanci otrzymali tam zgłoszenie o mężczyźnie, który włamał się do zaparkowanego BMW. Natychmiast udali się na miejsce podejrzewając, że auto wkrótce odjedzie.

Uwaga kierowcy! Taryfikator mandatów ulegnie zmianom?

Na miejscu mundurowi spotkali właściciela pojazdu oraz świadków zdarzenia. O dziwo włamywacz nadal znajdował się w BMW ucinając sobie miłą drzemkę. Miał przy sobie również zapas wysokoprocentowego napoju.

Jak nie trudno się domyślić, 27-latek, który zasnął w samochodzie był pod wpływem alkoholu. Wynik, który wskazał alkomat może robić wrażenie, bo urządzenie wskazało ponad 3 promile. Teraz mężczyzna odpowie za swoje zachowanie przed sądem.

Właściciel auta oszacował straty na 2000 zł. 27-latek został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Zgodnie z obowiązującymi przepisami osoba, która cudzą rzecz niszczy, uszkadza lub czyni niezdatną do użytku, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Yeti XXI wieku, czyli płyn do dezynfekcji rąk

Dołącz do dyskusji

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News