Koronawirus to nie problem? Uber wyciąga pomocną dłoń do swoich kierowców

Koronawirus to nie problem? Uber wyciąga pomocną dłoń do swoich kierowców

Podaj dalej

Koronawirus nie pozbawi kierowców firmy Uber środków do życia. Spółka uważana za największe zło przez taksówkarzy po raz kolejny pokazała ludzką twarz.

Koronawirus dotknął również branżę taksówkarską. Dlatego Uber postanowił pomóc swoim kierowcom, którzy zachorowali na tę przeklętą chorobę. Już w najbliższy wtorek spółka wprowadzi plan pomocy dla osób dotkniętych wirusem.

Uber na swojej stronie przekazuje pozytywne wieści. Czytamy tam, że każdy kierowca, u którego zdiagnozowano COVID-19 lub który został poproszony przez władze o przejście kwarantanny, może liczyć na wsparcie. Będzie ono polegało oczywiście na pomocy finansowej.

Elektryczna Tesla pokazała kolejną swoją ułomność. Żaden Diesel nie ma tego problemu

Program wsparcia przewiduje udzielenie pomocy finansowej kierowcy przez okres 14 dni. Uber informuje, że pierwsi pracownicy w różnych zakątkach świata już otrzymali tę praktyczną pomoc. Firma pracuje teraz nad wdrożeniem tych działań we wszystkich krajach, w których prowadzi swoją działalność.

Uber już na początku rozprzestrzeniania się wirusa przekazał swoim pracownikom wskazówki, jak zachowywać się w obliczu epidemii. Spółka pracuje również nad dostarczeniem środków dezynfekujących dla swoich kierowców, aby ich samochody pozostały wolne od zarazków.

Bezczelna baba jechała wężykiem po mieście, a następnie liczyła na podwózkę [wideo]

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News