Do tej taksówki nie chciałbyś wsiąść. Volkswagen Passat R36 sieje terror na ulicach miasta [wideo]

Do tej taksówki nie chciałbyś wsiąść. Volkswagen Passat R36 sieje terror na ulicach miasta [wideo]

Podaj dalej

Volkswagen Passat R36 w roli głównej, a za jego kierownicą mężczyzna bez krzty rozumu. Polski Frog przy takich nagraniach to pestka.

Noc, zmniejszony ruch i kierowca, który chce dać upust swoim emocjom, a przy okazji zdobyć popularność na YouTube. Brzmi jak idealna recepta na tragedię na drodze. Tym razem na szczęście do niej nie dochodzi, a Volkswagen Passat R36 na wysokich obrotach radzi sobie bardzo dobrze.

Volkswagen Passat

Kanał Critical na YouTubie zyskuję coraz większą popularność właśnie dzięki takim filmikom. Jakiś czas temu pojawiło się tam nagranie z Audi RS4 uciekającym przed policją, które również opisywaliśmy na naszym portalu.

Volkswagen Passat

Volkswagen Passat jako taksówka

Co ciekawe, Volkswagen Passat prawdopodobnie na co dzień służy za taksówkę. Przynajmniej na to wskazuje tytuł filmiku oraz oklejenie samochodu, które chwilami widać na ujęciach. Policja już również zna ten wóz, bo na początku nagrania pokazano urywek, w którym mowa o tym nieobliczanym kierowcy.

ITD: Dostawczak z V8 na klapie już dawno powinien być wyzłomowany. Jego drzwi trzymała taśma

Sami zobaczcie popisy kierowcy oraz podzielcie się z nami swoimi opiniami, co sądzicie na temat publikowania tego typu filmików w internecie.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News