Wystarczyła sekunda i ciężarowy diesel przegrał walkę z grawitacją. Zobacz jak autor nagrania, szczęśliwie uszedł z życiem [WIDEO]

Wystarczyła sekunda i ciężarowy diesel przegrał walkę z grawitacją. Zobacz jak autor nagrania, szczęśliwie uszedł z życiem [WIDEO]

diesel upada na autostradę 3

Podaj dalej

Wypadki z udziałem ciężarówek, są szczególnie tragiczne w skutkach. Ciężarowy diesel z ładunkiem z uwagi na gabaryty i wagę, stanowi ogromne zagrożenie dla kierowców samochodów osobowych. Wypadek jaki zdarzył się w dwa dni temu, mógł mieć tragiczny finał.

Ciężarowy diesel runął na autostradę tuż przed jego samochodem

W poniedziałek 10 maja w Tuscaloosa ( Alabama, USA), kierowca osobówki jak zwykle jechał rano do pracy autostradą. Po drodze zauważył jak do ruchu włącza się ciężarowy diesel, załadowany towarem. Wjazd był dość wąski jak na jego gabaryty, a prędkość dość spora.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Mężczyzna miał złe przeczucia, które jak się okazało były słuszne. Gdyby nie jego ostrożność i podejrzliwość, do pracy by nie dotarł. Jak sam przyznaje, do tragedii zabrakło dosłownie sekund.

„W drodze do pracy dzisiejszego ranka widziałem, jak ciężarówka wjeżdżała na drogę, na której jechałem. Widziałem, jak ciężarówka przesuwała się na bok, gdy zjeżdżała z. Zacząłem zwalniać mniej więcej w momencie, gdy się przewróciła i wypluła złom na całą drogę, który ledwo mnie ominął. Gdybym był sekundę wcześniej lub nie zwolnił, byłoby po mnie”

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News