Gwiazdy filmowe w elektrycznym samochodzie

Gwiazdy filmowe w elektrycznym samochodzie

Podaj dalej

Audi e-tron będzie podwozić gości na czerwony dywan 69. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie. To już szósta edycja festiwalu, w niemiecka marka jest głównym sponsorem.

Pośrodku miejskiego blichtru Potsdamer Platz, na którym odbędzie się 69. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Berlinale, Audi e-tron będzie pierwszym w pełni elektrycznym, seryjnie produkowanym modelem spod znaku czterech pierścieni, który unaoczni gościom jak wygląda miejska, bezemisyjna mobilność. Na uroczystość gali otwarcia, na galę premier oraz na ceremonię wręczenia nagród, osobistości świata filmu podjeżdżać będą elektrycznym SUV’em Audi.

Podczas odbywającego się w przeddzień otwarcia festiwalu wieczoru Electric Minds, prowadzący wydarzenie Jörg Thadeusz oraz osobowości świata filmu, kultury i społeczeństwa, przenosić będą na inne dziedziny życia tematy związane z elektryczną mobilnością. Mówić będą o napięciu, ciszy, czy zasięgu.

Podczas mistrzowskiej szkoły tworzenia podcastów goście dowiedzą się od eksperta, Vincenta Kittmanna, szefa sieci marketingowej Podstars OMR, jak efektywnie wykorzystywać ten środek komunikacji. Wieczorami, na Berlinale Lounge Nights, odbywać się będą ekskluzywne koncerty i sety DJ-skie. Gala otwarcia festiwalu i ceremonia wręczania nagród transmitowane będą w Audi Berlinale Lounge na żywo.

Koncern z Ingolstadt od roku 2015 wspiera również konkurs młodych reżyserów filmów krótkometrażowych Audi Short Film Award. Podczas ceremonii wręczania nagród, 16 lutego, Audi przyzna nagrodę w wysokości 20 tysięcy euro za tzw. kino eksperymentalne.

Dołącz do dyskusji

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News