Groźny wypadek na autostradzie A4. Pijany kierowca jechał pod prąd

Groźny wypadek na autostradzie A4. Pijany kierowca jechał pod prąd

Podaj dalej

Pijany kierowca spowodował wypadek na autostradzie A4. Do szpitali trafiło łącznie aż 6 osób. Biorąc pod uwagę okoliczności, finał tej historii i tak można nazwać szczęśliwym.

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w ostatni wtorek (2 lipca) około godz. 23 na autostradzie A4 w miejscowości Gniewczyna Łańcucka.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierujący Renault Megane 47-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego, jadąc autostradą pod prąd w kierunku Karkowa, doprowadził do czołowego zderzenia z prawidłowo jadącym Mercedesem Sprinter. Busem kierował 39-letni mężczyzna, a wraz z nim podróżowało 8 osób. Wszyscy byli obywatelami Ukrainy. Dodatkowo w zdarzeniu uczestniczył jeszcze kierujący Subaru, który najechał na tył Mercedesa.

Na miejscu policjanci ustalili, że 47-latek, który kierował samochodem marki Renault, miał promil alkoholu w organizmie. Pozostali kierujący byli trzeźwi.

W wyniku zdarzenia obrażeń doznał kierujący Renaultem oraz 5 pasażerów, w tym dwoje dzieci, podróżujących busem. Wszyscy zostali przewiezieni do szpitali. Życiu żadnego z poszkodowanych nie zagraża niebezpieczeństwo.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News