Groźny wypadek na autostradzie A4. Pijany kierowca jechał pod prąd

Groźny wypadek na autostradzie A4. Pijany kierowca jechał pod prąd

00086HNFRKHRGYHI-C122-F4

Podaj dalej

Pijany kierowca spowodował wypadek na autostradzie A4. Do szpitali trafiło łącznie aż 6 osób. Biorąc pod uwagę okoliczności, finał tej historii i tak można nazwać szczęśliwym.

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w ostatni wtorek (2 lipca) około godz. 23 na autostradzie A4 w miejscowości Gniewczyna Łańcucka.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierujący Renault Megane 47-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego, jadąc autostradą pod prąd w kierunku Karkowa, doprowadził do czołowego zderzenia z prawidłowo jadącym Mercedesem Sprinter. Busem kierował 39-letni mężczyzna, a wraz z nim podróżowało 8 osób. Wszyscy byli obywatelami Ukrainy. Dodatkowo w zdarzeniu uczestniczył jeszcze kierujący Subaru, który najechał na tył Mercedesa.

Na miejscu policjanci ustalili, że 47-latek, który kierował samochodem marki Renault, miał promil alkoholu w organizmie. Pozostali kierujący byli trzeźwi.

W wyniku zdarzenia obrażeń doznał kierujący Renaultem oraz 5 pasażerów, w tym dwoje dzieci, podróżujących busem. Wszyscy zostali przewiezieni do szpitali. Życiu żadnego z poszkodowanych nie zagraża niebezpieczeństwo.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News