Groźnie wyglądający wypadek autobusu z uczniami

Groźnie wyglądający wypadek autobusu z uczniami

Wypadek_18.09.2019_Nr1

Podaj dalej

Patrol ITD z Radomia i mazowieccy policjanci ustalają okoliczności wypadku z udziałem autokaru, którym podróżowała wycieczka szkolna. 12 osób przewieziono do szpitala na badania z lekkimi obrażeniami.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w środę rano (18 września) na utwardzonej drodze leśnej, prowadzącej do rezerwatu przyrody Królewskie Źródła. Autokarem podróżowała wycieczka szkolna z Puław.

Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że autokar jechał w kierunku Królewskich Źródeł i zsunął się do rowu, a następnie przewrócił na bok. 12 osób (10 uczniów i 2 opiekunów) trafiło do szpitala na badania z lekkimi obrażeniami. Część z poszkodowanych opuściła już szpital.

51-latek kierujący autokarem był trzeźwy. Patrol ITD z Radomia został wezwany przez policjantów w celu zabezpieczenia danych z tachografu analogowego i analizy danych zawartych na wykresówce. Inspektorzy sprawdzają czy szofer nie naruszył dopuszczalnych norm czasu pracy i z jaką prędkością jechał autokar tuż przed zdarzeniem.

Oryginalna kara za złe parkowanie

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News