GreenWay Polska ogłasza promocję na lato

GreenWay Polska ogłasza promocję na lato

GreenWay Polska ogłasza promocję na lato

Podaj dalej

Dla klientów GreenWay Polska ładowanie samochodów latem będzie tańsze. Firma proponuje pięcioprocentowy rabat i dłuższy darmowy czas postoju przy stacji ładowania.

Promocja „GreenWay na lato” dotyczy zarejestrowanych klientów GreenWay, korzystających z aut umożliwiających ładowanie prądem stałym (DC). To m.in. Nissany Leaf czy BMW, ale z promocji skorzystają też właściciele Tesli, o ile posiadają odpowiednią przejściówkę.

W ramach promocji dla właścicieli elektryków wyposażonych w większą baterię czas bezpłatnego postoju przy ładowarce zostanie zwiększony z 45 do 90 minut i dodatkowo obowiązywać będzie 5% rabat na usługi ładowania. Promocja trwa od 1 lipca do 31 sierpnia.

Edyta Szczęśniak: Lato zachęca do dłuższych podróży, więc promocja GreenWay na lato pozwoli naszym klientom odpocząć od intensywnego spoglądania na zegarek. Wydłużenie bezpłatnego czasu postoju przy ładowarce do 90 minut umożliwi naładowanie się do pełna bez dodatkowych opłat. Może to być istotne, jeśli wybieramy się w dalszą drogę. Do tego ładowanie będzie tańsze.

.

Promocja dotyczy każdego klienta sieci, który przeszedł pełną rejestrację umożliwiającą korzystanie z usług ładowania wielokrotnego.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News