Gratka dla prawdziwego fana e-motosportu. Z tą kierownicą odjedziesz dalej niż inni

Gratka dla prawdziwego fana e-motosportu. Z tą kierownicą odjedziesz dalej niż inni

gt

Podaj dalej

Nie wszyscy fani motosportu mają możliwości realizowania swojej pasji w prawdziwym samochodzie. Co wtedy? Z pomocą przychodzą coraz to bardziej realne gry komputerowe. Jednak rywalizacja na klawiaturze bądź padzie na pewno nie da tyle frajdy, co profesjonalna kierownica Thrustmaster T-GT. Tory wyścigowe i rajdowe trasy można pokonywać nie wychodząc z własnego pokoju.

A obecnie rynek gier związanych z wyścigami i rajdami stoi na bardzo grywalnym poziomie. F1 2019, WRC 8 czy wiele innych topowych tytułów jak chociażby Gran Turismo Sport, którą można kupić w zestawie z Thrustmaster  T-GT, gwarantują niezapomniane chwile dla każdego gracza.

Niezwykłe odczucia gwarantowane

Thrustmaster T-GT gwarantuje dokładność sprzężenia zwrotnego LINEARITY. Gracz może mieć pewność, że siła wyczuwana jest w pełni proporcjonalna do siły określonej w grze. Realizm jest tak duży, że gracz ma możliwość przewidzieć i reagować skutecznie, zgodnie z fedebacką informacyjną poprzez koło wyścigowe.

Z takiej kierowcy mogą korzystać wyłącznie gracze PC, a także PlayStation 4. Samo podłączenie jest banalnie proste, gdyż służy to tego port USB. W zestawie są oczywiście pedały nożne, a biegi zmieniamy przy pomocy łopatek.

Kierownica została obszyta ze skóry i to w taki sposób, aby kierowca miał jak największy komfort w trakcie pokonywania kolejnych kilometrów. Z kolei pedały gwarantują poczucie niezwykłego realizmu, a do tego posiadają solidną budowę. Metalowe stopki pedałów GT, metalowe ramiona, metalowy mechanizm wewnętrzny i długi zakres ruchu.

Thrustmaster Kierownica T-GT wraz z grą Gran Turismo Sport możecie kupić TUTAJ

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News