Google Maps szykuje genialne zmiany. Aplikacja da nowe rozwiązania

Google Maps szykuje genialne zmiany. Aplikacja da nowe rozwiązania

Podaj dalej

Google Maps w ostatnich miesiącach pozostaje bardzo aktywne, jeżeli chodzi o wprowadzanie udogodnień dla kierowców. Kolejne aktualizacje sprawiają, że podróżowanie z tą aplikacją staje się coraz prostsze i bardziej przemyślane.

I choć można odnieść wrażenie, że Google Maps oferuje już wszystko, co najbardziej potrzebne, to jednak pomysłowość twórców nie zna granic. Przed nami kolejne zmiany, które jeszcze bardziej mogą zrewolucjonizować poruszanie się po miastach, kraju, a nawet i świecie!

Nadchodzi rewolucja w Google Maps

Jedną z istotnych zmian w nawigacji ma być połączenie prywatnego transportu z komunikacją publiczną. Planując podróż będziemy mogli zaplanować ją tak, że podjedziemy np. samochodem w pobliże przystanku autobusowego, a następnie dowiedzieć się jak należy kierować się dalej, aby dotrzeć do planowanego punktu.

google maps

Ale to nie wszystko. Będziemy mogli również dowiedzieć się o cenach biletów czy szacowanych kosztach przejazdu taksówką bądź Uberem. Wszystko po to, aby możliwie jak najbardziej ekonomicznie zaplanować swoją podróż.

Na tę chwilę nie poinformowano kiedy wspomniane zmiany będą dostępne dla użytkowników. O nowościach poinformowała Jane Manchun Wong, popularna w branży programistka.

”Pan Google” wkracza do akcji. Zrugał kierowcę za jego manewr

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News