GO+ EAuto stawia na szybkość ładowania, a nie tylko ilość ładowarek

GO+ EAuto stawia na szybkość ładowania, a nie tylko ilość ładowarek

GO+ EAuto stawia na szybkość ładowania, a nie tylko ilość ładowarek

Podaj dalej

Polska firma GO+ EAuto, która podpisała w ubiegłym miesiącu porozumienie z Gminą Miejską Kraków, już uruchomiła dwie ogólnodostępne szybkie stacje ładowania na ulicy Siewnej w Krakowie. To jednak dopiero początek inwestycji.

GO+ EAuto szanuje czas swoich klientów i dlatego skupia się przede wszystkim na szybkich stacjach ładowania. Co bardzo istotne, obydwie już działające szybkoładowarki są w jednej lokalizacji. Jeszcze w tym roku w siedzibie firmy w Modlnicy zostaną uruchomione następne dwie szybkie stacje ładowania, które także będą ogólnodostępne, a na dniach zostanie sfinalizowana umowa z jedną z największych galerii w Krakowie, gdzie też zostanie uruchomiona szybka stacja ładowania. W planach jest również uruchomienie w pierwszym kwartale przyszłego roku punktu przy ulicy Galicyjskiej w Zielonkach, gdzie właściciele aut elektrycznych będą mogli podładować w krótkim czasie swoje elektryczne pojazdy.

W styczniu spodziewamy się uruchomienia kolejnej (już piątej) szybkiej stacji ładowania, która będzie zlokalizowana w Krakowie na ulicy Praskiej. Krakowska infrastruktura nabiera zatem coraz bardziej jaskrawych barw. Przedstawiciele GO+ EAuto zapewniają, że nie spoczęli na laurach. Już prowadzą rozmowy z włodarzami miast Rzeszów oraz Wałbrzych w celu zaopatrzenia ich w swoje stacje ładowania. Wygląda na to, że wkrótce zobaczymy ładowarki z logo GO+ EAuto również w innych dużych miastach naszego kraju.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News