GO+ Cars Atlas Ward - nowa nazwa zespołu Colina

GO+ Cars Atlas Ward - nowa nazwa zespołu Colina

Podaj dalej

Zespół GO+ Cars Atlas Ward, w którego barwach w tym roku startują Jakub “Colin” Brzeziński (WRC 3) oraz Grzegorz Olchawski (Motul HRSMP) zmienia nazwę, dodając do niej ekipę Atlas Ward.

Polski team wczoraj poinformował, że w sezonie 2017 po raz kolejny jego partnerem będzie firma Atlas Ward, na co dzień zajmująca się budową obiektów. Załoga Atlas Ward jest jednak z zespołem na każdym rajdzie, a Mariusz Górecki i reszta ekipy to ludzie prawdziwie zarażeni motorsportową pasją.

– Tworząc Atlas Ward Polska 18 lat temu nie zakładaliśmy, że uda nam się stworzyć firmę która w niektórych sektorach budownictwa będzie liderem w Polsce – mówi Mariusz Górecki, prezes zarządu Atlas Ward. – Podobnie nie sądziliśmy, że będziemy w stanie uczestniczyć i być tak blisko profesjonalnego motorsportu.

– Bycie częścią zespołu startującego w najwyższej serii, jaką są mistrzostwa świata WRC to dla nas wielki zaszczyt, ale jednocześnie realizacja pasji, którą od zawsze były sporty motorowe. Jesteśmy zaszczyceni możliwością wspierania Kuby Brzezińskiego na jego drodze po najwyższe laury WRC współtworząc team GO+ Cars Atlas Ward! – zakończył.

 

Dołącz do dyskusji

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News