Gniezno: Na dobę przed wigilią potrącił na przejściu czteroosobową rodzinę

Gniezno: Na dobę przed wigilią potrącił na przejściu czteroosobową rodzinę

pasy drogowe

Podaj dalej

Matka, ojciec i dwójka dzieci w wieku 11 i 7 lat zostali potrąceni na przejściu dla pieszych w Gnieźnie. Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 19:00. Najbardziej w całym zdarzeniu ucierpieli rodzice. Jedno z nich ma obrażenia kończyn i kręgosłupa, natomiast druga osoba klatki piersiowej.

Wszyscy trafili do szpitala, lecz trójka z nich mogła po kilku godzinach opuścić placówkę. Nie podano do publicznej informacji które z rodziców spędzi święta w szpitalu.

W ostatniej sekundzie wysiadł z auta. Ciężarówka po wpadnięciu w poślizg zmiotła jego samochód

Wiadomo, że w chwili zdarzenia kierowca był trzeźwy. 37-latek miał mocno ograniczoną widoczność z racji warunków panujących na dworze – było ciemno, padał deszcz, a droga była śliska. Najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do panujących warunków.

Funkcjonariusze odebrali mu prawo jazdy. Wiadomo, że jego samochód zdołał się zatrzymać dopiero za przejściem dla pieszych. Policjanci będą dokładnie badać okoliczności zdarzenia. Jakie czekają konsekwencję mężczyżnę będzie wiadomo po klasyfikacji zdarzenia. A to zależy od tego, czy jeden z rodziców spędzi więcej niż 7 dni w szpitalu.

Kłótnia z żoną w aucie doprowadziła do kolizji. Wściekła kobieta pozostawiła męża

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News