Szejowie znowu w akcji!

Szejowie znowu w akcji!

Podaj dalej


Hustopece 2016 Foto 27x - Rozmus Photography

Kibice z niecierpliwością czekają na pierwszy odcinek specjalny Rajdu Polski, ale nie są to jedyne rajdowe emocje, jakie czekają nas w najbliższy weekend. GK Forge Rally Team przygotowuje się do czwartej rundy Mistrzostw Czech. 43. Rajd Bohemia zgromadzi na starcie łącznie ponad 140 załóg, a w tym obok Jarosława Szeja i Marcina Szeja, kilku reprezentantów Polski.

Trasa liczy łącznie 153 km podzielone na 8 odcinków specjalnych i dwa dni rywalizacji. Pierwsze cztery odcinki zaplanowano już w najbliższą sobotę.

Hustopece 2016 Foto 33x - Rozmus Photography

Jarek Szeja: „Ostatni okres nie był dla nas zbyt udany, ale trzeba o tym zapomnieć i skupić na najbliższym weekendzie. Do Mlada Boleslav zjeżdża cała czołówka naszej klasy. Łącznie zmierzymy się z piętnastoma rywalami. Będzie to dla nas bardzo ważny start i musimy zmobilizować wszystkie możliwe siły, żeby wrócić do walki. Bohemia jest dla nas szczęśliwa i oby w tym roku było podobnie.

Podczas czwartej rundy Mistrzostw Czech wspierać nas będą: GK FORGE – obróbka plastyczna metali, ROTO, DARMA, DECO-CAR, EUROGOLD, MINIMAX, VIRALSEED i POKRYCIA DACHOWE PNIOK SYLWESTER oraz partnerzy medialni MOTOWIZJA i portal OX.PL”

Marcin Szeja: „W ten weekend wyjazd w stronę przeciwną niż Mazury i Mikołajki to pewnie coś nietypowego, ale Nasz kierunek to Mlada Boleslav i strefa serwisowa na terenie fabryki Skody. Można powiedzieć, że jedziemy do kolebki czeskich rajdów.

Hustopece 2016 Foto 35x - Rozmus Photography
Będzie to drugi start w Rajdzie Bohemia, a po drugim miejscu w Klasie 3, debiut wspominamy bardzo pozytywnie. Trasy biegną w górzystym terenie, a taka specyfika i mnie i Jarkowi bardzo odpowiada.
Odcinków są, co prawda tylko cztery, przejeżdżane dwukrotnie, ale ciekawostka to, aż 32 kilometrowy Radostin, który pojedziemy na przemian z 5-kilometrową próbą wytyczoną ulicami miasta. Organizatorzy, jak zwykle, przygotowali kilka ciekawostek.

Hustopece 2016 Foto 28x - Rozmus Photography

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News