Formuła 1 w Eleven Sports do 2022 roku! Formuła 2 i Formuła 3 również

Formuła 1 w Eleven Sports do 2022 roku! Formuła 2 i Formuła 3 również

67 interakcji

Podaj dalej

Stacja Eleven Sports przedłużyła umowę na transmitowanie Formuły 1 do 2022 roku. Dodatkowo kibice będą mogli obejrzeć rywalizację Formuły 2 i Formuły 3, a także Porsche Supercup.

„Mamy to! Formuła 1 w Eleven Sports do 2022! Dodatkowo serie towarzyszące F2, F3 i Porsche Supercup pozostaną w rodzinie – będą transmitowane na żywo na sportowych kanałach Polsatu. To jest super dzień” – napisał na Twitterze Patryk Mirosławski, dziennikarz stacji. Warto wspomnieć, że Polsat posiada pakiet większościowy Eleven Sports.

Grand Prix Australii 2019 | Formuła 1 | Wyścig | Highlights

Eleven Sports nabyło prawa do pokazywania wyścigów Formuły 1 na wyłączność. Obecnie transmituje F1 od 2016 roku. Transmisje wyścigów obejmują trzy serie treningowe, kwalifikacje i wyścig główny. Obudowane są również w studia zapowiadające i podsumowujące starty. Sublicencję na pokazywanie wyścigów Formuły 1 w ograniczonym zakresie nadal będzie posiadała TVP.

Fanów Formuły 1 na pewno powinna ucieszyć informacja o transmisji Formuły 2, gdzie można zobaczyć wiele talentów. W ubiegłym roku triumfował w niej obecny partner zespołowy Roberta Kubicy – George Russel. Z kolei w 2017 roku najlepszy okazał się Charles Leclerc jeżdżący dziś w Ferrari. To właśnie z tego miejsca większość kierowców trafia później do F1. W tym sezonie faworytem do zwycięstwa wydaje się być syn Michaela Schumachera, Mick.

Robert Kubica dokonał już pierwszych wyborów na Grand Prix Bahrajnu

 

Dołącz do dyskusji

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News