Formuła 1 w Eleven Sports do 2022 roku! Formuła 2 i Formuła 3 również

Formuła 1 w Eleven Sports do 2022 roku! Formuła 2 i Formuła 3 również

67 interakcji
Formuła 1 w Eleven Sports do 2022 roku! Formuła 2 i Formuła 3 również

Podaj dalej

Stacja Eleven Sports przedłużyła umowę na transmitowanie Formuły 1 do 2022 roku. Dodatkowo kibice będą mogli obejrzeć rywalizację Formuły 2 i Formuły 3, a także Porsche Supercup.

„Mamy to! Formuła 1 w Eleven Sports do 2022! Dodatkowo serie towarzyszące F2, F3 i Porsche Supercup pozostaną w rodzinie – będą transmitowane na żywo na sportowych kanałach Polsatu. To jest super dzień” – napisał na Twitterze Patryk Mirosławski, dziennikarz stacji. Warto wspomnieć, że Polsat posiada pakiet większościowy Eleven Sports.

Grand Prix Australii 2019 | Formuła 1 | Wyścig | Highlights

Eleven Sports nabyło prawa do pokazywania wyścigów Formuły 1 na wyłączność. Obecnie transmituje F1 od 2016 roku. Transmisje wyścigów obejmują trzy serie treningowe, kwalifikacje i wyścig główny. Obudowane są również w studia zapowiadające i podsumowujące starty. Sublicencję na pokazywanie wyścigów Formuły 1 w ograniczonym zakresie nadal będzie posiadała TVP.

Fanów Formuły 1 na pewno powinna ucieszyć informacja o transmisji Formuły 2, gdzie można zobaczyć wiele talentów. W ubiegłym roku triumfował w niej obecny partner zespołowy Roberta Kubicy – George Russel. Z kolei w 2017 roku najlepszy okazał się Charles Leclerc jeżdżący dziś w Ferrari. To właśnie z tego miejsca większość kierowców trafia później do F1. W tym sezonie faworytem do zwycięstwa wydaje się być syn Michaela Schumachera, Mick.

Robert Kubica dokonał już pierwszych wyborów na Grand Prix Bahrajnu

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News