Ford na Gamescom przedstawi wyjątkowy projekt Raptora w 4D

Ford na Gamescom przedstawi wyjątkowy projekt Raptora w 4D

Ford na Gamescom przedstawi wyjątkowy projekt Raptora w 4D

Podaj dalej

Ford zaprezentuje nowy wyczynowy samochód – zarówno dla kierowców, jak i miłośników serii gry Forza. Przygotujcie się na zderzenie świata realnego i wirtualnego.

W czasie największych w Europie targów gier interaktywnych Gamescom (21-25 sierpnia w Kolonii), marka spod znaku błękitnego owalu zaprezentuje wyjątkowy egzemplarz modelu Raptor, który będzie też elementem najnowszej gry wyścigowej z serii Forza, dając graczom szansę ścigania się na wirtualnych torach wyścigowych.

Na stoisku Forda, w hali 8, zwiedzający będą mogli sprawdzić swoje umiejętności w ośmiu kapsułach i na symulatorze wyścigów 4D, skonstruowanym specjalnie na potrzeby tego wydarzenia. Oferuje on najbardziej zbliżone do świata rzeczywistego wrażenia z jazdy wyczynowym samochodem sportowym.

W trakcie imprezy, każdy kto ustanowi rekord okrążenia na symulatorze 4D, wygrywa wycieczkę do Wielkiej Brytanii, gdzie spędzi dzień w siedzibie M-Sport Ford World Rally Team.

Dla ponad 355 000 odwiedzających i 919 wystawców, Gamescom jest głównym forum prezentacji produktów europejskiej branży gier komputerowych i gier wideo. W poprzednich latach Ford pokazał Forda Focusa RS w specjalnych barwach Forza, wpisał się do Światowej Księgi Rekordów Guinnessa – najdłuższym maratonem video w grze wyścigowej, prezentując wirtualny wyścig Fordem GT w Le Mans 48 Hours i oferując graczom szansę wygrania jazdy na torze prawdziwym Focusem RS pod okiem kierowcy wyścigowego Harry’ego Tincknella.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News