Fiat Doblò został doceniony przez testerów

Fiat Doblò został doceniony przez testerów

Fiat Doblò został doceniony przez testerów

Podaj dalej

Zakończyła się IV edycja testów Fleet Cars&Vans oraz Fleet Auto Premium organizowanych przez redakcję miesięcznika Fleet.

Wydarzenie, które odbyło się w czerwcu na Torze Kielce w Miedzianej Górze, ma na celu prezentację dostępnych na polskim rynku modeli samochodów dla biznesu wraz z ofertą ich finansowania. Testy są też doskonałą okazją do przedstawienia nowych, często premierowych samochodów, innowacyjnych systemów, czy – w przypadku pojazdów użytkowych – zabudów.

W tym roku do testów zostało zgłoszonych aż 90 aut, które oceniało blisko stuosobowe jury złożone z osób reprezentujących branżę flotową, od największych korporacji po niewielkie przedsiębiorstwa. Zwycięzcy poszczególnych klas zostali ogłoszeni pod koniec czerwca na uroczystej gali. Tytuł najlepszego Małego Samochodu Dostawczego otrzymał Fiat Doblò Cargo.

Fiat Doblò stanowi już czwartą generację modelu, który został wprowadzony na rynek pod koniec 2000 roku, a jego kolejne odsłony były prezentowane w latach 2005 i 2010. Do dziś zostało zarejestrowanych ponad 1 milion 400 tys. samochodów Doblò (dane łączne obejmujące wersję osobową i dostawczą).

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News