Ferrari tylko dla profesjonalistów. Historia napędu 4x4. Lamborghini Aventador SVJ. Bugatti Divo

Ferrari tylko dla profesjonalistów. Historia napędu 4x4. Lamborghini Aventador SVJ. Bugatti Divo

Ferrari tylko dla profesjonalistów. Historia napędu 4×4. Lamborghini Aventador SVJ. Bugatti Divo

Podaj dalej

Motobesty to podsumowanie najciekawszych wydarzeń ze świata motoryzacji, które miały miejsce w ostatnich siedmiu dniach.

Poniżej przedstawiamy listę najciekawszych artykułów motoryzacyjnych, które ukazały się na naszej stronie wraz z ich krótkim opisem. Dzięki niej zobaczycie, co was ominęło w ostatnich dniach i krótko o tym przeczytacie. Co więcej, jeśli któryś tekst szczególnie was zainteresuje, to znajdziecie przy nim także odnośnik do pełnego artykułu.

Ford Ranger Raptor w Europie

Ford wprowadzi na Stary Kontynent specjalną wersją pick-up’a z rodziny Rangerów. Model Raptor pojawi się w Europie już w przyszłym roku. Będzie dostępny także u polskich dilerów marki spod znaku błękitnego owalu. Samochód już zaliczył swój europejski debiut w trakcie targów Gamescom w Kolonii. Więcej na jego temat przeczytacie tutaj: klik

Ferrari tylko dla kierowców wyścigowych

Włoska marka postawiła nietypowy wymóg dla chcących kupić model 488 Pista w wyjątkowej edycji specjalnej Piloti Ferrari. Aby nabyć taki samochód, najpierw musicie startować wyczynowo w wyścigach za kierownicą własnego Ferrari (czytaj więcej).

Historia napędu 4×4

W ostatnim tygodniu ukazał się świetny tekst jednego z naszych redaktorów na temat historii napędu 4×4. W bardzo ciekawy przedstawiono w nim historię napędu na cztery koła oraz jego rozwój. Serdecznie polecamy (czytaj więcej).

Zdjęcia Lamborghini Aventador SVJ

W ostatnim tygodniu premierę miał długo wyczekiwany supersamochód włoskiego producenta. Chwilę przed tym wydarzeniem przygotowaliśmy dla was artykuł, w którym pokazaliśmy zdjęcia auta jeszcze przed jego oficjalną premierą. Teraz już wiadomo na jego temat znacznie więcej, ale jeśli ktoś jeszcze nie widział tego cuda, to zapraszamy (czytaj więcej).

Bugatti Divo

Wyjątkowe, niesamowite, niepowtarzalne – to tylko kilka przymiotników, którymi można określić najnowsze dzieło konstruktorów Bugatti. Samochód kosztuje zaledwie około 21,5 mln zł. Więcej o nim dowiecie się z tego artykułu: klik

Kolejny listek dla kierowców

Pomysł, który zrodził się na Śląsku, ma zapewnić większe bezpieczeństwo seniorom poruszającym się samochodami po drogach. Srebrny listek to nawiązanie do używanych przez niektórych młodych kierowców znaczków z zielonym listkiem (czytaj więcej).

Honda NSX po poprawkach

Nowa Honda doczekała się kilku poprawek. Szczególnie cieszą nas te mechaniczne, dzięki którym auto powinno jeszcze lepiej sprawować się na drodze, a przede wszystkim na torze. W Stanach Zjednoczonych japoński super samochód wycenia się na 157 tys. dolarów (czytaj więcej).

Ekskluzywna edycja Forda GT

Ford wypuści na rynek specjalną serię modelu GT. Auto przede wszystkim ma wyróżniać specjalne malowanie. Mechanika samochodu pozostała bez zmian, a cena jest wielką niewiadomą. Standardowa wersja wyceniana jest 530 000 euro (czytaj więcej).

1750-konna SSC Tuatara

Shelby SuperCars North America przedstawiło podczas Monterey Car Week swój hypercar, którym chce zdobyć miano najszybszego na świecie. Twórcy auta twierdzą, że jest ono gotowe do podjęcia wyzwania pobicia rekordu prędkości dla samochodów produkcyjnych (czytaj więcej).

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News