F1 także w TVP, jednak z ograniczeniami

F1 także w TVP, jednak z ograniczeniami

Podaj dalej

Relacje z wyścigów Formuły 1 będą transmitowane w telewizji publicznej. Dotąd było to niespotykane zjawisko od prawie dwóch dekad. Niestety przebieg rywalizacji będzie pokazywany w okrojonej formie.

Dla wszystkich, bez dekodera, ale nie wszystko

Jak donosi Przegląd Sportowy, TVP pozyskała prawa do pokazywania wyścigów Formuły 1 w sezonie 2019. Już w tę niedzielę na antenie TVP Sport zostanie pokazany pierwszy wyścig w Melbourne. Można gratulować lub nie, albo zapytać czemu tylko 45 minut. Pominięty bowiem zostanie start, a transmisja skupi się głównie na (mając na względzie wyniki kwalifikacji), dublecie Mercedesa i ciekawej walce za plecami ekipy ze Stuttgartu. O ile nie broi czegoś podczas startu z „gridu” szalony Max Verstappen.

Ostatnia relacja 20 lat temu

Osiem lat, tyle kibice Formuły 1 czekali na powrót Roberta Kubicy do królowej motorsportu. Sławne z internetu „fejm” pod tytułem. tzw. „Janusze”, biadolili, że dla krakowianina nie ma szans. Okazało się, że to możliwe, a co warto wspomnieć, po kilku latach ciężkiej, ale to ciężkiej rehabilitacji. Ostatnią relacją z przebiegu F1 były początki lat 90-tych.

Show must go on

Niemożliwe nie istnieje! Robert Kubica wraca do Formuły 1!

Po wpakowaniu ponad 100 mln PLN przez koncern PKN Orlen (oficjalnie 50 mln zł na rok) dla ekipy Williamsa naturalną rzeczą jest pokazywanie Roberta Kubicy w otwartym paśmie, nawet jeśli to ma być tylko TVP Sport. Bardziej polecam kanał Eleven.

Tak czy inaczej już w niedzielę kibice będą mogli oglądać zmagania krakowianina na torze w Albert Park. Jak czytamy na oficjalnej stronie TVP Sport, licencja będzie jednak pozwalała na pokazywanie Formuły 1 od 45 minuty trwania wyścigu. Start 6:10.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News