Elon Musk zaczął robić striptease na prezentacji SUV-a. Tym samym świat dowie się o Tesli Model Y

Elon Musk zaczął robić striptease na prezentacji SUV-a. Tym samym świat dowie się o Tesli Model Y

Podaj dalej

Jeżeli Elon Musk dokonuje prezentacji samochodu, to w zasadzie można być pewnym, że dojdzie do czegoś spektakularnego. Nie inaczej było w Szanghaju na prezentacji elektrycznego SUV-a Tesla Y.

48-letni założyciel marki doskonale wykorzystuje mikroskandale do darmowej reklamy swoich produktów. Tym razem ekscentryczny wizjoner z Bel Air pokazał, że… nie potrafi tańczyć. Być może właśnie dlatego ten film obiegnie cały świat.

Nagranie z wykonania tego „tańca” możecie zobaczyć na dole artykułu. Wszystko zaczęło się od pojawienia się utworu „More Than You Know” Axwella Ingrosso, do którego Musk zaczął podrygiwać. W pewnym momencie „poszedł na całość” i rzucił marynarkę, jakby miał rozpocząć striptease.

Zdejmowanie odzienia (na szczęście?) zakończyło się na wspomnianej marynarce. Prezes Tesli wykonał jeszcze kilka niezgrabnych ruchów, które można podciągnąć pod taneczne, po czym jednak zdecydował się przejąć mikrofon od chińskiej konferansjerki.

W Szanghaju nie spotkano się jednak, aby poznać antytalent Elona Muska. Urodzony w RPA Kalifornijczyk mówił tam o osiągnięcia i planach firmy na terenie Chin. Zaprezentował też rzecz jasna Teslę Model Y, która będzie tam produkowana.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News