Elektromobilny Łańcut zyskuje nową stację ładowania

Elektromobilny Łańcut zyskuje nową stację ładowania

Podaj dalej

Miasto Łańcut położone w województwie podkarpackim i słynące z pięknego zamku nigdyś należącego do Lubomirskich i Potockich rozwija się kierunku elektromobilności. Wszystko to z udziałem firmy GO+ EAuto.

Turyści odwiedzający wspaniałe miasto Łańcut, założone jeszcze przez króla Kazimierza Wielkiego nie będą narzekać na brak atrakcji turystycznych. W mieście tym bowiem znajdują się muzea, synagogi, czy wspominany wcześniej zamek, który stanowi punkt obowiązkowy dla każdego entuzjasty pomników historii. Ponadto teraz, za sprawą firmy GO+ EAuto, w tę okolicę swobodnie mogą wybrać się właściciele samochodów elektrycznych. A to dzięki świeżo otwartej, nowej stacji szybkiego ładowania położonej nieopodal zamku.

Firma GO+ EAuto uruchomiła stację szybkiego ładowania na placu Sobieskiego. Stacja DC o mocy do 50 kW została wyposażona w złącza CSS i CHADEMO. Dodatkowo można skorzystać również ze złącza AC, do mocy 20 kW. Dostęp do stacji GO+ uzyskamy za pomocą karty klienta GO+EAuto, którą wyrobimy w siedzibie spółki w Krakowie na ul. Siewnej 30 lub przy pomocy aplikacji GoNet EV CPMS. Aplikację znajdziemy w sklepie Android PLAY oraz w App Store. Naturalnie jest ona darmowa. Ponadto każdy niezarejestrowany użytkownik będzie mógł uruchomić proces ładowania, płacąc za usługę przez platformę PayPal.

Na stronie www.gopluseauto.pl znajdziemy pełną ofertę firmy. Poza uruchamianiem kolejnych ogólnodostępnych stacji ładowania zajmuje się ona również sprzedażą samochodów elektrycznych oraz domowych ładowarek.

Dołącz do dyskusji

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News