Dziecinne zachowanie Russella. Rozpiera go duma z wyprzedzenia Kubicy

Dziecinne zachowanie Russella. Rozpiera go duma z wyprzedzenia Kubicy

kubica russell

Podaj dalej

George Russell nie ma w tym sezonie zbyt wielu powodów do zadowolenia, jeżeli chodzi o swoje występy w Formule 1, co jak się okazuje, po pewnym czasie nie najlepiej na niego wpływa. Brytyjczyk właśnie zaliczył sporą wpadkę.

Kiedy Robert Kubica oznajmiał w rozmowie z dziennikarzami, że wyjechanie samochodu bezpieczeństwa okazało się zbawieniem dla Williamsa ze względu na opony, jego kolega z zespołu z dumą mówił o tym, jak wyprzedził Polaka. Jakby tego było mało, wieczorem zamieścił ten manewr w mediach społecznościowych.

Do manewru doszło na wejściu w pierwszy zakręt, a ponieważ Russell mógł korzystać z systemu DRS, to krakowianin nie miał żadnych szans na obronę pozycji. Brytyjczyk, który wcześniej żałował, że nie pokazano tego w telewizji, szybko zareagował po krytycznych komentarzach i usunął wpis.

Russell już kilkukrotnie mówił w wywiadach, że nie interesuje go zespołowa walka o przedostatnie miejsce w stawce. Biorąc pod uwagę, że Kubica ma słabszy bolid trudno zrozumieć tak nieuzasadnioną radość.

George Russell rozbił bolid na treningu przed GP Hiszpanii

Przeczytaj również