Dobra wróżba

Dobra wróżba

Podaj dalej

Bardzo pozytywnie zakończył się sobotni występ GK Forge Rally Team. Jarek i Marcin Szeja bezproblemowo przejechali swój pierwszy rajd w nowym aucie, meldując się na mecie w Stollberg/Erzgebirge z doskonałym wynikiem.

fot. GK Forge Rally Team
fot. GK Forge Rally Team

– Cały weekend można uznać za bardzo udany. Mimo drobnych kłopotów na zapoznaniu, udało się wykonać dobrą pracę i przeprowadzić nasze Subaru bez żadnej ryski przez wszystkie odcinki specjalne. Po tych zawodach mamy dużo jaśniejszy obraz tego, nad czym trzeba popracować aby jechać jeszcze szybciej oraz jak organizować pracę całego teamu. Moim zdaniem, jak na debiut w nowym zespole i aucie – wszystko poszło wyjątkowo sprawnie. Tempo było bezpieczne, a wystarczyło na świetne czwarte miejsce w generalce i drugie w klasie. Traktujemy to jak dobrą wróżbę, ale zdajemy sobie sprawę, że przed nami jeszcze dużo ciężkiej pracy, aby móc wykorzystywać pełen potencjał auta – powiedział Jarek Szeja.

Kolejne zawody już niebawem. Mamy nadzieję, że przyniosą równie dużo pozytywnych doświadczeń i emocji. Podobnie jak Rallye Erzgebirge, przyszły start posłuży jako przygotowanie do regularnych występów w pełnym cyklu Rajdowych Mistrzostw Czech.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News