Diesle w BMW mogą się zapalić. Najdłuższy drogowy most świata. Rozbite BMW policjantów. Frog przed sądem

Diesle w BMW mogą się zapalić. Najdłuższy drogowy most świata. Rozbite BMW policjantów. Frog przed sądem

Diesle w BMW mogą się zapalić. Najdłuższy drogowy most świata. Rozbite BMW policjantów. Frog przed sądem

Podaj dalej

Motobesty to podsumowanie najciekawszych wydarzeń ze świata motoryzacji, które miały miejsce w ostatnich siedmiu dniach.

Poniżej przedstawiamy listę najciekawszych artykułów motoryzacyjnych, które ukazały się na naszej stronie wraz z ich krótkim opisem. Dzięki niej zobaczycie, co was ominęło w ostatnich dniach i krótko o tym przeczytacie. Co więcej, jeśli któryś tekst szczególnie was zainteresuje, to znajdziecie przy nim także odnośnik do pełnego artykułu.

Diesle w BMW mogą się zapalić

Niemiecki producent wycofa około 1,6 miliona samochodów z silnikiem Diesla w Europie i Azji. Wszystko za sprawą potencjalnego zagrożenia wystąpienia pożaru w tych jednostkach napędowych (czytaj więcej).

Otwarto najdłuższy drogowy most morski na świecie

55 km – tyle liczy najdłuższy most drogowy, który otwarto w Chinach. Przeprawa łączy Hongkong, Zhuhai i Makau, i znajduje się w Delcie Rzeki Perłowej. Podczas uroczystości oddania konstrukcji do użytku obecny był prezydent Chińskiej republiki Ludowej, Xi Jinping (czytaj więcej).

Nowe limitowane Lamborghini

Szef Lamborghini Stefano Domenicali potwierdził, że firma rozważa stworzenie limitowanego supersamochodu opartego na modelu Aventador SVJ (czytaj więcej).

Polscy policjanci w samym październiku rozbili już 3 BMW

Księgowi w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji, a więc resorcie odpowiedzialnym za finansowanie policji, październik zapamiętają na długo (czytaj więcej).

Obwodnica Radomia na S7 oddana kierowcom

Co najmniej kilkanaście minut, a w godzinach szczytu nawet kilkadziesiąt, zaoszczędzą kierowcy podróżujący S7 z Warszawy na południe kraju. Od kilku dni mogą skorzystać z blisko 25-kilometrowej obwodnicy Radomia omijającej miasto po jego zachodniej stronie (czytaj więcej).

PAP, Fot: Marcin Bednarski

Robert N. czyli Frog znów będzie musiał się tłumaczyć przed sądem

Człowiek, który zasłynął w całej Polsce po tym, jak szalał 4 lata temu po warszawskich ulicach, po raz kolejny będzie musiał stawić się przed sądem. Tym razem odpowie za jazdę bez uprawnień i mimo sądowego zakazu (czytaj więcej).

Nowe opodatkowanie samochodów firmowych. Duże zmiany w leasingach!

Pod koniec sierpnia 2018 roku Ministerstwo Finansów opublikowało projekt zmian w ustawach o podatkach dochodowych (PIT i CIT), który potwierdził zapowiedziany w czerwcu bieżącego roku zamiar podniesienia obciążeń podatkowych związanych z użytkowaniem firmowych samochodów osobowych (czytaj więcej).

Audi R8 po poprawkach obłędnie mocne

Po światowej premierze wyczynowego Audi R8 LMS GT3 w Paryżu, model ten doczekał się odświeżonej wersji produkcyjnej. Teraz jeszcze z mocniejszym silnikiem i z poprawionymi osiągami (czytaj więcej).

Najszybszy radiowóz w kraju zatrzymał Rosjanina. Nie wierzył, że to policja

Całe zdarzenie miało miejsce na drodze krajowej nr 8 w okolicach Korycina. Kierowca białego audi zignorował podwójną linię ciągłą i rozpoczął wyprzedzanie kolumny pojazdów, zaczynając od prędkości 130km/h (czytaj więcej).

Sąd nie ma wątpliwości. Mandaty z dwóch rodzajów fotoradarów nielegalne

Łódzki sąd przyznał rację niesłusznie ukaranemu kierowcy i uniewinnił go od zarzutu przekroczenia dozwolonej prędkości (czytaj więcej).

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News