Dawca organów wyprzedza w mieście slalomem przy 160 km/godz. i bawi się smartfonem obiema rękoma

Dawca organów wyprzedza w mieście slalomem przy 160 km/godz. i bawi się smartfonem obiema rękoma

Podaj dalej

Na Instagramie od ponad 5 lat konto posiada pewien miłośnik motocykli, w przypadku którego zaskoczeniem jest to, że… jeszcze żyje.

Użytkownik vedattlk posiada 25,5 tys. obserwujących jego skrajnie nieodpowiedzialne popisy na „ścigaczu”. Pochodzący z Turcji mężczyzna w ubiegłym roku zaszokował świat nagraniem z ulic Stambułu, gdy na trzypasmowej drodze, delikatnie ujmując, nie świecił przykładem.

Na powyższym wideo możecie zaobserwować jego skrajnie nieodpowiedzialną jazdę Hondą CBR 650F. Na filmie widać jak mężczyzna wyprzedza inne pojazdy, po czym obiema rękami bawi się smartfonem. Potem ostro przyspiesza (da się dostrzec ponad 160 km/godz.) i przy nieprawdopodobnych prędkościach wyprzedza slalomem osobówki i ciężarówki na milimetry.

Takich popisów, które w łatwy sposób mogły skończyć się śmiercią jest na jego koncie cała masa. Nie brakuje jazdy ruchliwymi ulicami na jednym kole i wyraźnego przekraczania prędkości. Od 26 sierpnia 2019 r. nie pojawiają się już jednak żadne nowe nagrania. Autor jednak nadal żyje, ale jak można wnioskować po ostatnich insta stories, przesiadał się do samochodu.

Greta Thunberg podjechała Teslą pod Elektrownię Bełchatów. Kręciła film o zatruwaniu klimatu przez Polskę

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News