Co jest szybsze, samochód czy myśliwiec F35? Z odpowiedzią przychodzi nam zapowiedź 28 sezonu Top Gear [WIDEO]

Co jest szybsze, samochód czy myśliwiec F35? Z odpowiedzią przychodzi nam zapowiedź 28 sezonu Top Gear [WIDEO]

Top-Gear-3

Podaj dalej

Top Gear wkrótce wraca na ekrany dlatego BBC wydało nowy zwiastun pokazujący czego można się spodziewać w 28 sezonie.

Klip na pewno nie zdradza wszystkiego, a zaczyna się od ujęcia Freddiego Flintoffa wiszącego nad ścianą szwajcarskiej tamy w kabriolecie Rovera. Prawdopodobnie jest to pewien rodzaj skoku na bungee, w którym prezenter zostaje zrzucony z wysokości prawie 152 metrów.

Paddiego McGuinnessa  można  zobaczyć podczas jazdy czymś co wygląda jak kabriolet, który został przerobiony na łódź. Później widzimy go też ubranego w rycerską zbroję podczas jazdy kabrioletem.

Oprócz wyczynów kaskaderskich, w nadchodzącym sezonie pojawi się również wiele ciekawych samochodów. Zobaczymy między innymi BMW M8 Competition i Porsche Taycan. Chris Harris siądzie za kierowcą Volkswagena ID.R i McLarena Speedtail w wyścigu z myśliwcem F35.

Biorąc pod uwagę popularność wyzwań w tanich samochodach nie ma się co dziwić, że ten element powróci w 28 sezonie programu. Trio pojedzie do Ameryki Południowej w Pontiacu Firebird i furgonetce Volkswagena.

Klip pokazuje też wypadek Flintoffa podczas wyścigu pojazdem „Time Bandit”. Incydent miał miejsce w zeszłym roku na lotnisku Elvington.

Doniesienia sugerowały, że Flintoff osiągnął prędkość 200 km/h i wypadł z pasa startowego.

Wypowiadając się po tym zdarzeniu, Flintoff powiedział, że wszystko jest „absolutnie w porządku” i wznowił kręcenie następnego dnia.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News