Claire Williams: Robert Kubica pozostaje z nami do końca sezonu!

Claire Williams: Robert Kubica pozostaje z nami do końca sezonu!

claire williams

Podaj dalej

Claire Williams odniosła się do pojawiających się spekulacji w mediach mówiących o tym, że Robert Kubica nie dokończy sezonu w zespole Williams. Szefowa stanowczo zaprzeczyła tym informacją i zapewniła, że Polak zakończy sezon w ekipie z Grove.

Wiadomo również, że jak na razie nie będzie żadnej wiadomości w kontekście składu na kolejny sezon. Tej informacji można spodziewać się nie wcześniej niż po wakacjach, ale też na pewno nie należy liczyć, że pojawi się ona od razu po.

Claire Williams: Nie ma jednak mowy o zastąpieniu Roberta w tym sezonie kimś innym. Absolutnie.  Jeśli chodzi o Williamsa, nie ma żadnej frustracji z naszej strony. Jestem przekonana, że takowa pojawia się u Roberta, bo nie dysponuje sprzętem jaki chciałby mieć. Takie spekulacje są frustrujące, jeśli ktoś nie jest w środku zespołu i nie wie co się dzieje. Nasze relacje z Robertem są tak samo silne, jak zawsze były. On się nie poddaje i robi wszystko, co w jego mocy. My z kolei staramy się zapewnić mu jak najlepszy samochód.

Wiele wskazuje na to, że pewny swojego miejsca w zespole może być George Russell. Ma on podpisany długoterminowy kontrakt, a zespół upatruje w nim przyszłego mistrza świata.

Robert Kubica: Moje ograniczenia? Najgorsze jest wytarcie tyłka

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News