Claire Williams: Odpuszczanie sezonu? Nie ma mowy!

Claire Williams: Odpuszczanie sezonu? Nie ma mowy!

22 interakcje
claire williams

Podaj dalej

W ostatnich dniach pojawiło się wiele opinii i komentarzy na temat tego, że zespół Williamsa odpuszcza już ten sezon i przygotowuje bolid na przyszły rok. Claire Williams stanowczo zaprzecza takim informacją.

Williams odpuszcza sezon? Sprzeczne informacje o przyszłości stajni z Grove

Po tym jak Robert Kubica i George Russell z wyścigu na wyścig zajmują ostatnie miejsca w stawce, pojawiło się pytanie czy jest sens inwestować w ten sezon czy lepiej skupić się na kolejnym roku. Szefowa Williamsa nie ma zamiaru składać broni i wierzy w to, że poprawki w bolidzie sprawią, iż kierowcy będą w stanie powalczyć chociażby o dziewiątą pozycję w klasyfikacji konstruktorów.

Claire Williams: W naszej historii nigdy nie było sytuacji, abyśmy odpuścili w trakcie trwania sezonu. Wiemy, w jakim miejscu się znajdujemy, że trudno będzie nam zmniejszyć straty nawet do dziewiątej ekipy w stawce. Będziemy przyjeżdżać na kolejne Grand Prix, mając nowe elementy, będziemy je oceniać i analizować na ile mogą nam pomóc. Będziemy mieć coraz lepsze rezultaty, dlatego nie ma mowy o odpuszczaniu.

To już drugi tak słaby sezon Williamsa. Eksperci twierdza, że karta dla ekipy z Grove może odwrócić się dopiero w 2021 roku, kiedy Formułę 1 czeka rewolucja.

Claire Williams: Paddy Lowe? Bardzo ciężko jest mi o nim rozmawiać

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News