Advertisement

Claire Williams: Kluczowe problemy z 2018 roku zostały rozwiązane

Claire Williams: Kluczowe problemy z 2018 roku zostały rozwiązane

Podaj dalej

Szefowa Williamsa zdradziła, że kluczowe problemy trapiące zespół w ubiegłym sezonie są już rozwiązane. Taka informacja ucieszyła nie tylko kibiców, ale zwłaszcza Roberta Kubicę i George`a Russella, którzy w nadchodzącym sezonie zasiądą w nowych bolidach.

Widząc problemy z jakimi zmagał się zespół Williamsa w ubiegłym sezonie, wszyscy zadawali sobie pytanie – czy ten sezon będzie identyczny? Claire Williams rozwiewa wszelkie wątpliwości i zapewnia, że to co się działo w 2018 roku to już przeszłość, a zespół wkracza w zupełnie nową fazę.

Claire Williams: Jesteśmy zadowoleni, że rozwiązaliśmy kilka kluczowych problemów, ale nasz powrót na właściwe miejsce nadal trwa. Musimy poczekać do testów i zobaczyć, co przygotowali pozostali więc trudno jest ocenić postęp, jaki robimy w tym momencie. Muszę powiedzieć, że atmosfera jest dobra, wszyscy pracują naprawdę ciężko. Oczywiście mamy plan, który musimy realizować z związku z budową samochodu i na ten moment wszystko przebiega tak, jak tego oczekiwaliśmy. Wykonujemy potężną pracę, upewniając się, że wszystko jest na właściwych dla nas torach. Pracujemy nad naszym planem naprawczym i idzie on zgodnie z harmonogramem.

Na ile słowa Claire Williams mają odzwierciedlenie w rzeczywistości przekonamy się już na zbliżających testach już 18  lutego w Barcelonie.

Dołącz do dyskusji

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News