Chrześniak Richarda Burnsa w Rajdzie Finlandii

Chrześniak Richarda Burnsa w Rajdzie Finlandii

Podaj dalej

Tom Williams, jeżdżący na co dzień w Rajdowych Mistrzostwach Wielkiej Brytanii w klasie kadetów przeznaczonej dla zawodników młodszych niż 25 lat, zadebiutuje na odcinkach specjalnych poza wyspami w zbliżającym się Rajdzie Finlandii.

Chrześniak Richarda Burnsa pod koniec lipca weźmie udział w Rajdzie Finlandii. Chcieliśmy wykonać ten ruch i myśleliśmy o tym już rok temu, jednak zdecydowaliśmy, że chcemy poruszać się małymi krokami do przodu – powiedział.

Na moim prawym fotelu zasiądzie Phil Hall, chcemy skorzystać z jego doświadczenia i wiedzy na temat Rajdu Finlandii. W tym rajdzie notatki będą kluczowe, a ktoś, kto ma wiedzę na temat tych odcinków specjalnych, będzie bardzo pomocny.

Zawodnik jeżdżący Fordem Fiestą R2 pokazuje się w tym sezonie z dobrej strony. Podczas Rajdu Ypres, wchodzącego w skład mistrzostw Wielkiej Brytanii, Williams notował najlepsze rezultaty w swojej klasie. Ostateczny wynik został jednak zakłócony przez piątkową awarię, przez którą młody Williams nie ukończył pierwszego etapu.

Williams obecnie zajmuje drugie miejsce w punktacji kadetów, tracąc 30 oczek do liderującego Josha Cornwella, zwycięzcy wszystkich dotychczasowych rajdów BRC.

Tagi: WRC, Rajd Finlandii, Richard Burns, Tom Williams

 

Dołącz do dyskusji

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News