Chihuahua odjechała ze stacji benzynowej, potrąciła właścicielkę i omal nie spowodowała wypadku [WIDEO]

Chihuahua odjechała ze stacji benzynowej, potrąciła właścicielkę i omal nie spowodowała wypadku [WIDEO]

Podaj dalej

Zagrożenia pochodzą skąd najmniej się ich spodziewamy. Departament Policji Slidell w USA opublikował na facebooku nagranie z niebezpiecznej sytuacji która miała miejsce na jednej ze stacji benzynowych w Luizjanie.

W miniony piątek pewna kobieta zatrzymała się by zatankować. W samochodzie na czas uzupełniania paliwa został tylko maleńki pies rasy Chihuahua. To wystarczyło, aby doszło do sytuacji, która mogła skończyć się tragicznie.

Wypożyczył McLarena 720S, wypił parę drinków i wjechał pod ciężarówkę. Naprawa kosztować będzie 300 000 zł

Pies uruchomił bieg wsteczny i przejechał w aucie przez czteropasmową drogę, zanim zatrzymał się na stacji benzynowej po drugiej stronie ulicy. W międzyczasie SUV potrącił właścicielkę, która próbowała rozpaczliwie zatrzymać swój pojazd.

Jak się później okazało, problem mechaniczny w SUV-ie sprawił, że można było „wrzucić” wsteczny bez wciśnięcia pedału hamulca. Na szczęście nikomu nic się nie stało, chociaż jak widać na nagraniu – do poważnego wypadku zabrakło dosłownie kilku centymetrów. Zdarzenie możecie zobaczyć na poniższym wideo.

Chihuahua puts SUV in reverse

This past Friday evening, a couple was pumping gas at a gas station on Gause Boulevard. A 5 pound chihuahua, who was inside of the SUV, put the vehicle in reverse. The SUV, rolled backwards, crossed over Gause Boulevard (a 4 lane highway) and came to rest at the gas station across the street. The owner did sustain a minor injury while trying to chase down the vehicle. It was discovered the vehicle had a mechanical issue, which allowed the transmission to change gears without sometime having to press the brake. It is a miracle that no one was seriously injured and that no other vehicles were struck during this incident.Let this be a lesson to everyone to please use caution when leaving pets inside of your vehicle!

Gepostet von Slidell Police Department am Sonntag, 24. November 2019

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News