Chcesz kupić model CUPRA Ateca? To nie takie proste

Chcesz kupić model CUPRA Ateca? To nie takie proste

Chcesz kupić model CUPRA Ateca? To nie takie proste

Podaj dalej

SEAT wyodrębniając serię modeli z emblematem CUPRA jako sub-markę, miał na celu zadbać o pewną ekskluzywność sportowej linii modeli. Na razie w ofercie ma tylko jedno auto, które w Polsce póki co można nabyć w pięciu wyselekcjonowanych salonach dilerskich. Co ciekawe żaden z nich nie jest zlokalizowany w Warszawie.

Lista dilerów SEAT-a, którzy aktualnie mogą pochwalić się ofertą marki CUPRA jest krótka, a nawet bardzo krótka. Oficjalny importer hiszpańskiej marki dał dotychczas zielone światło do eksponowania sportowych wersji SUV-a Ateca o mocy 300 KM (obecnie jedyny model z emblematem CUPRA oferowany w kraju), pięciu autoryzowanym salonom.

Są to: Reiski w Bydgoszczy, Motorpol we Wrocławiu, Auto-Gazda w Bielsku-Białej, Dynamica w Jaworniku k. Krakowa i POL-CAR w Poznaniu.

Jak na razie poza orbitą zainteresowań jest ulokowanie wydzielonego placu dla sub-marki Seata w samej Warszawie. Podobnie jak w przypadku północnej części Polski. Kolejne punkty sprzedaży i ekspozycje modelu CUPRA Ateca (poza Poznaniem) mają pojawić się jeszcze do końca listopada.

Cupra Ateca to jedyny SUV, który skrada serce na rajdowym odcinku specjalnym

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News