"Byliśmy jak bracia." Ważny apel etatowego pilota tragicznie zmarłego Łukasza

"Byliśmy jak bracia." Ważny apel etatowego pilota tragicznie zmarłego Łukasza

1613 interakcje
60002581_2079897925465421_1641222504062124032_n

Podaj dalej

Wszyscy nadal jesteśmy w szoku po tym, co wydarzyło się w ostatnią niedzielę. Wypadek na Rajdzie Żuławskim wstrząsnął całym motorsportowym środowiskiem. Teraz Damian Ujazdowski zwraca się do nas wszystkich z ogromną prośbą.

Damian Ujazdowski to pilot rajdowy, który startował z śp. Łukaszem od dwóch lat. Jak sam powiedział, byli jak bracia. Sytuacja losowa sprawiła, że na ten pechowy rajd nie pojechali razem. Teraz chce, aby pamięć jego przyjaciela została uczczona w wyjątkowy sposób. Właśnie dlatego wystosował ważny apel do wszystkich posiadaczy samochodów rajdowych. Mamy nadzieję z Damianem, że ten komunikat trafi do jak najszerszej grupy osób.

Damian Ujazdowski: Witam wszystkich. Pewnie wielu nie słyszało o wypadku podczas Rajdu Żuławskiego. Zginął w tym rajdzie mój kierowca rajdowy Łukasz Semkiw. Był wspaniałym człowiekiem, traktowałem go jak starszego brata. Zginął, robiąc to, co kochał. Proszę wszystkich, którzy mogą, aby przyjechali do Ornety na pogrzeb Łukasza swoimi autami rajdowymi.

Damian prosi, aby w tej ostatniej drodze Łukasza towarzyszyły mu samochody rajdowe. Rodzina również wyraziła zgodę na taką inicjatywę. My jako redakcja WRC Motorsport&Beyond przyłączamy się do tej prośby i liczymy na Wasz szeroki odzew.

Uroczystość pogrzebowa najprawdopodobniej odbędzie się w czwartek w miejscowości Orneta w kościele na ul. Kościelnej. Planowana godzina początku uroczystości: 12:00. Datę i godzinę potwierdzimy jeszcze na naszym profilu na Facebook’u.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News