Brutalne nagranie interwencji kontrolerów z Bytomia. Dusili i szarpali nastolatka w komunikacji miejskiej

Brutalne nagranie interwencji kontrolerów z Bytomia. Dusili i szarpali nastolatka w komunikacji miejskiej

kanary

Podaj dalej

Do sieci trafiło nagranie, na którym możemy zobaczyć jak wyglądała interwencja kontrolerów ZTM w komunikacji miejskiej w Bytomiu. Widać na nim jak młody i wulgarny zatrzymywany jest przez dwóch pracowników ZTM, przed ucieczką. Wiadomo, że mężczyzna nie posiadał biletu i jak się okazało nie było to pierwszy raz.

Nieoficjalnie wiadomo, że gapowicz zalega już około trzech tysięcy złotych ZTM za jazdę bez biletów, a jedynie w tym roku dostał już sześć mandatów, za które nie zapłacił. Pomijając jednak samo zachowanie nastolatka, wiele osób jest zbulwersowanych tym, jak wyglądała sama interwencja kontrolerów. Nagranie możecie zobaczyć poniżej (uwaga +18, wulgaryzmy)

Film od Mieszkańca – kontrolerzy ZTM

❗️❗️Otrzymaliśmy film od jednego mieszkańca ❗️❗️⚠️Kontrolerzy Zarząd Transportu Metropolitalnego kontra jeden człowiek ⚠️🚋LINIA 19 kierunek Bytom Stroszek.🚋❓Napiszcie co sądzicie o takim zachowaniu ❓

Gepostet von Bytomski Portal Informacyjny am Donnerstag, 19. Dezember 2019

– Pasażer nie miał biletu, odmówił wniesienia opłaty na miejscu i odmówił okazania dokumentu tożsamości – tym samym naruszył naszą taryfę, naruszył prawo przewozowe i oszukał wszystkich współpasażerów jeżdżących z biletem. Prawo przewozowe wskazuje, że pasażer obowiązany jest pozostać w miejscu przeprowadzania kontroli, a kontroler ma prawo ująć podróżnego i oddać go w ręce odpowiednich służb – mówi Michał Wawrzaszek, rzecznik ZTM.

Na miejsce została wezwana policja, która po wstępnej ocenie sytuacji na miejscu nałożyła mandat karny na zatrzymanego za odmowę okazania dokumentu, za używanie słów wulgarnych i zakłócanie porządku publicznego.

Oto najlepszy kurier świata! Dostarczy każdą paczkę do rąk bez względu na okoliczności

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News