W związku z pandemią koronawirusa Kia przedłuża gwarancję dla 500 tys. klientów

W związku z pandemią koronawirusa Kia przedłuża gwarancję dla 500 tys. klientów

Podaj dalej

Kia wykonuje ukłon wobec klientów, których gwarancje kończą się w „czasach koronawirusa”. Dzięki programowi „Kia Promise” klienci, którzy nie mogą przemieszczać się z powodu pandemii wirusa COVID-19, mogą być spokojni o przedłużenie gwarancji.

Kia przedłuża ochronę samochodów objętych gwarancją producenta, która wygasła lub miałyby wygasnąć między 1 lutego a 30 kwietnia 2020 roku. Producent szacuje, że na przedłużeniu gwarancji dzięki programowi „Kia Promise” skorzysta ponad 500.000 klientów na całym świecie.

Gwarancja Kia zostaje przedłużona!

Nowy pakiet i program „Kia Promise” przedłuży ochronę gwarancyjną w Polsce do czerwca 2020 roku. Dzięki temu samochody osób, którzy nie mogą pojawić się w serwisie w czasie trwania pandemii nie stracą gwarancji. Program dotyczy wszystkich krajów w Europie, w których Kia oferuje 7-letnią gwarancję lub do przebiegu 150.000 km. „Kia Promise” przedłuża gwarancję wszystkich kwalifikujących się aut do 30 czerwca 2020 roku.

W najbliższych dniach konsultanci marki poinformują klientów drogą telefoniczną, mailową lub listownie  o dalszych krokach.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News