Trzy promile, dwa zakazy i cofnięty licznik w pojeździe = Combo Breaker z Bytomia

Trzy promile, dwa zakazy i cofnięty licznik w pojeździe = Combo Breaker z Bytomia

Trzy promile, dwa zakazy i cofnięty licznik w pojeździe = Combo Breaker z Bytomia

Podaj dalej

Proszę Państwa mamy gwiazdę! Prawdziwego króla nieodpowiedzialnego zachowania – i nie tym razem nie chodzi o ludzi liżących deski klozetowe w czasach koronawirusa. Policjanci zatrzymali mężczyznę, który stracił panowanie nad samochodem, uderzył w ogrodzenie przydrożnego parkingu leśnego i zasnął za kierownicą.  A to nie wszystko.

Całkiem ciekawy przypadek latania busem miał miejsce wczoraj ok. 12.30 w miejscowości Hanusek. Policjanci otrzymali zgłoszenie, że w ogrodzenie przydrożnego parkingu leśnego „wbił” się samochód marki Volkswagen Transporter.

Osoba zgłaszająca wypadek pośpieszyła na pomoc kierowcy, ale okazało się, że ten w najlepsze ucina sobie komara za kierownicą swojego uszkodzonego auta. Świadek zdarzenia był przerażony i przekonany, że kierowca zmarł na miejscu.  Gdy na miejsce zdarzenia przybyła policja, wszystko stało się jasne. I tu powiedzenie zalany w trupa nabiera nowego znaczenia.

Jak zauważyli mundurowi, okazało się, że 45-latek był kompletnie pijany. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że w jego organizmie znajdowały się 3 promile alkoholu. Oprócz tego policjanci ustalili, że bytomianin posiada wydane przez sąd w Tarnowskich Górach dwa aktywne zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych, a w jego samochodzie ujawnili zmianę wskazań drogomierza. To całkiem niezła lista jak na jednego nieodpowiedzialnego bytomianina. Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala.Teraz grozi mu do 5 lat więzienia.

Szybkie podsumowanie w trzech punktach:

  1. Jazda po pijaku – 3 promile we krwi
  2. Parkowanie w płocie
  3. Dwa aktywne zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych
  4. Cofnięty licznik Transportera.

Całkiem pokaźny zbiór „achivmentów” (osiągnięć).

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News