Rozpędził RS 6 do 320 km/h na angielskiej autostradzie. Zapewne pójdzie siedzieć

Rozpędził RS 6 do 320 km/h na angielskiej autostradzie. Zapewne pójdzie siedzieć

Podaj dalej

201 mil na godzinę, czyli ok. 320 km/h wskazał licznik prędkości jednego z kierowców RS 6. Pirat drogowy postanowił uwiecznić swój wyczyn na wideo. Poza tym, że gość zamknął szafę swojej Audi na brytyjskiej autostradzie, to jeszcze prowadził auto jedną ręką, drugą trzymając telefon. Za takie popisy może grozić kara więzienia i zakaz prowadzenia samochodu.

Rozpędził RS 6 do 320 km/h

Testowanie możliwości supersamochodów na autostradach to klasyka Youtubowych filmów. Zazwyczaj odbywa się to na niemieckich drogach gdzie nie obowiązują ograniczenia prędkości. Jednak jeden z brytyjczyków postanowił sprawdzić osiągi swojego Audi RS 6 na angielskiej ziemi. W tym kraju ograniczenie prędkości na autostradach wynosi 70 mil na godzinę czyli 112 km/h. Właściciel RS-ki miał je jednak za nic i dobił na swoim liczniku do 201 mil na godzinę, czyli ok 320 km/h. Ostrzegamy, że jakość materiału nie należy do najwyższych.

Ostatni rekordzista skończył marnie

Ostatni śmiałek, który popisał się rekordami na angielskiej autostradzie nie skończył najlepiej. Jak donosi BBC, kierowca który może pochwalić się 192 milami na godzinę w swoim Nissanie GT-R osiągniętymi na jednej z dróg w Northamptonshire został szybko namierzony i ukarany. Właściciel GT-R’a trafił za kratki na 28 miesięcy i ma zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych na 10 lat. Zatem podobna kara może spotkać właściciela Audi, który rozpędził RS6 do 320 km/h. O ile zostanie namierzony.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News