Pomysł na zabawę z dziećmi w czasie pandemii? Kolorowanka Nissana!

Pomysł na zabawę z dziećmi w czasie pandemii? Kolorowanka Nissana!

Podaj dalej

Majówka w domu z dzieciakami? Powoli kończą Ci się pomysły jakie zabawy wymyślać dla swoich milusińśkich? Jeśli jesteś fanem motoryzacji, czas zaszczepić miłość do samochodów również u swoich pociech. Mamy dla Ciebie pomysł na zabawę z dzieckiem, najprostsza będzie kolorowanka Nissana!

Podobno wszystko zaczyna się od pojedynczej kreski. Na pewno tak wygląda pierwszy etap przygotowania projektów samochodów. Podobnie jest także z tymi samochodami, które sami rysowaliśmy za dzieciaka. Zazwyczaj były to kanciaste bryły wyposażone w mniej lub bardziej kształtne koła. Wielu z Was zapewne rozpoczynało od rysowania aut pokroju dużego fiata w rzucie bocznym. Chcecie, by wasze dzieci już od najmłodszych lat poznawały bardziej wyrafinowane samochodowe kształty? Postawcie na rozrywkę, w której będą miały szansę wypełniać kolorami np. ponadczasową sylwetkę GT-R’a pierwszej generacji czy rasowego 370z. Taka możliwość udostępnia Nissan, który stworzył świetny pomysł na zabawę, jakim jest kolorowanka Nissana.

#DrawDrawDraw

W ramach hashtagu #DrawDrawDraw Nissan zachęca rodziców, by znaleźli czas na zabawę z dziećmi. W związku z brakiem zajęć szkolnych i zaleceniami, by nie spędzać czasu poza domem, dzieci zwyczajnie się nudzą. Rozwiązaniem ma być kolorowanka składająca się z 23 obrazków. Materiał zawiera starsze, nowsze i nawet koncepcyjne modele marki, takie jak Nissan Figaro i ChoiMobi. Projektanci Nissana z całego świata tworzyli te kolorowanki przez ostatnie kilka tygodni — w czasie, w którym wiele osób musiało pozostać w domach z powodu pandemii koronawirusa.

Pomysł na zabawę = kolorowanka Nissana!

Ponadto do zabawy zachęca sam Alfonso Albaisa, starszy wiceprezes i dyrektor globalnego działu projektowania w firmie Nissan.

„Rysowanie, rysowanie i jeszcze raz rysowanie. To jeden z najlepszych sposobów na wypełnienie luki między wspaniałymi twórczymi impulsami w naszych głowach a rzeczywistością. Zwłaszcza w czasach, w których wszyscy razem stawiamy czoła globalnej epidemii” — powiedział Alfonso Albaisa. „Nasz zespół projektantów z całego świata wykorzystuje ten czas, aby nabrać oddechu, rysować i snuć kreatywne marzenia. Jestem przekonany, że z przezwyciężania obecnych wyzwań wyłonią się prace, które można będzie zaliczyć do najlepszych. Dlatego pomyśleliśmy: «Dlaczego by nie dać każdemu szansy do kreatywnej ekspresji i podzielenia się jej efektami z osobami, które będą umiały to docenić?»”.

Twórcy kolorowanki Nissan’a zachęcają do dzielenia się efektami wypełniania konturów za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wystarczy oznaczyć malowidła hashtagiem #DrawDrawDraw. 

Pomysł na zabawę? kolorowanka Nissana! Możecie ją pobrać tutaj!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News