Oszukać przeznaczenie, wersja polska. Deski przebiły szybę busa

Oszukać przeznaczenie, wersja polska. Deski przebiły szybę busa

Podaj dalej

O prawdziwym szczęściu w nieszczęściu może mówić kierowca, który cudem uniknął śmierci. Po kolizji z ciężarówka przewożącą drewno, której ładunek wbił się do wnętrza pasażerskiego busa. Scena nasuwa skojarzenia  z filmem „Oszukać przeznaczenie 2”, w tym przypadku jednak kierowca samochodu przeżył. Oto polska wersja. 

Oszukać przeznaczenie wersja polska

Fot. OSP Banino

Widząc ciężarówkę wiozącą drewniane kłody, większość kierowców, którzy choć raz w życiu widzieli film z serii „Oszukać przeznaczenie” automatycznie mają przed oczami tę scenę. Kierowca, osobowego busa. przeżył to na własnej skórze.

Oszukał przeznaczenie?

Fot. OSP Banino

Na szczęście kierowca, który najechał na tył ciężarówki wiozącej elementy drewniane miał dużo więcej szczęścia niż policjant z holywoodzkiej produkcji. Zatem, oszukać przeznaczenie, wersja polska odrobinę różni się od oryginału.  Jak wynika z doniesień, do wypadku doszło wczoraj w Miszewie w województwie pomorskim, na skrzyżowaniu ul. Lotniczej i ul. Bigusa. Jak informuje lokalna OSP oraz policja, 31-letni kierowca Forda Transita najechał na tył ciężarowego MAN-a. W wyniku wypadku, drewniane deski, które znajdowały się na naczepie ciężarówki, wbiły się do wnętrza kabiny busa, dokładnie na wysokości miejsca kierowcy. Na szczęście kierowca przeżył wypadek i trafił do szpitala. W następstwie zdarzenia odniósł obrażenia głowy. Policjanci starają się ustalić okoliczności wypadku.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News