Need For Speed w realnym świecie – Rosjanie to zrobili! [wideo]

Need For Speed w realnym świecie – Rosjanie to zrobili! [wideo]

Need For Speed w realnym świecie – Rosjanie to zrobili! [wideo]

Podaj dalej

Zastanawialiście się kiedyś czy scenariusze z gry Need For Speed kiedykolwiek miały miejsce w realnym świecie? Od niedawna już tak – dzięki twórczości jednego z rosyjskich kanałów Youtube. Tak realistycznego Need For Speed’a jeszcze nie było!

Szybcy i wściekli + Need For Speed = początek miłości do tuningu

Rozkwit światowego tuningu nierozerwalnie łączy się z dwoma kultowymi już seriami. Jedną filmową – Szybcy i wściekli oraz drugą – grami komputerowymi Need For Speed. W przypadku tej znanej miłośnikom komputerów i konsol, największa popularnością cieszyły się tytułu takie jak Underground, Underground II i Most Wanted. Któż nie pamięta promującego „MW” BMW M3 GTR. Plakaty wyrenderowanego bolidu wisiały w pokojach wielu nastolatków i miłośników motoryzacji. I to właśnie replika tego pojazdu stała się głównym bohaterem stworzonego przez Rosjan filmu pt. „Need For Speed in Real Life Part III”. Niestety oryginalny film, został oznaczony na Youtube jako prywatny. Jednak w internecie nic nie ginie – materiał pojawił się już na innym koncie.

Pościgi i wyścigi

Najnowszy materiał – opublikowany w sieci 29.03, przedstawia klasyczne poczynania graczy. Swobodną przejażdżkę po mieście i wyścig samochodowy. Co najciekawsze Rosjanie odwzorowali nawet pościg policyjny. Przywiązanie do detali i jakość produkcji zachwyca.

Pierwszy materiał odwzorowujący mechanikę znaną z gier Need For Speed – przeszczepioną na prawdziwe materiały wideo kręcone na rosyjskich ulicach zaprezentowano na kanale Владислав Чекунов  już 9 miesięcy temu. Oto pierwsza część Need for Speed w realnym świecie:

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News