Nuda podczas pandemii? Oto wirtualna przejażdżka Leonem po Barcelonie [wideo]

Nuda podczas pandemii? Oto wirtualna przejażdżka Leonem po Barcelonie [wideo]

Podaj dalej

W czasach pandemii trudno o interakcję z nowymi samochodami. Niewielu z was ma okazję umówić się na przejażdżkę testową i dokładnie przyjrzeć się samochodom, które planujecie kupić. Seat znalazł na to rozwiązanie i dzięki nowym technologiom już dziś zyskujecie szansę na przejażdżkę. Czeka na was wirtualna przejażdżka nowym Seatem Leonem po Barcelonie. I to całkiem za darmo i w bezpiecznych warunkach!

Wirtualna przejażdżka Leonem po Barcelonie

W styczniu tego roku na terenie zakładów firmy w Martorell pod Barceloną SEAT zaprezentował całemu światu czwartą generację modelu Leon. Wydarzenie jak przystało na XXI wiek było nawet transmitowane na żywo – o czym pisaliśmy dla Was tutaj. Wyczekiwany model hiszpańskiego producenta już niebawem pojawi się także w polskich salonach. Właśnie ogłoszono oficjalny cennik najnowszego Leona w Polsce – w naszym kraju SeatLeon będzie dostępny od 69 700 zł. Jeśli jesteście zainteresowani kupnem nowego auta i chcielibyście choć odrobinę poczuć się jakbyście w nim siedzieli, wystarczy wirtualna przejażdżka Leonem po Barcelonie!

Wirtualna rzeczywistość w branży motoryzacyjnej

VR w motoryzacji pojawia się w wielu różnych aspektach. Po pierwsze jak widać na przykładzie Seata, może służyć jako narzędzie testowania nowych aut dla klientów. Virtual Reality używa się również w procesie projektowania samochodów. Jak zauważają eksperci z Seata, inżynierowie mogą dzięki niej testować rozwiązania bez konieczności budowania nowych prototypów. Dotyczy to zarazem bryły samochodu, jak i układ oraz ergonomii wnętrza. Z powodu pandemii koronawirusa i obawami związanymi z odwiedzinami w salonach, marka postanowiła udostępnić nagranie VR z premierowego Leona. Film w 360 stopniach pozwala fanom motoryzacji doświadczyć przejażdżki najnowszym modelem marki po ulicach Barcelony – można dokładnie przyjrzeć się kabinie i sprawdzić, jakie wrażenie samochód robi w ruchu. By wirtualna przejażdżka Leonem po Barcelonie była możliwa wystarczą okulary VR.

 

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News