Blondynka chciała odlodzić podjazd z miską wody w ręce. Jej twarz nie zapomni tego do końca życia

Blondynka chciała odlodzić podjazd z miską wody w ręce. Jej twarz nie zapomni tego do końca życia

Podaj dalej

To była bardzo bolesna walka z lodem na podjeździe, a jego usunięcie wcale nie okazało się takie proste. Blondynka chciała odlodzić drogę do garażu, aby zaparkować w nim swojego czarnego SUV-a. Zdecydowała się na możliwie najprostszy krok, a więc wylanie ciepłej wody na cienką warstwę lodu.

Blondynka się przeliczyła

slisko samochod blondynka

Po tym jak kobieta wylała ciepłą wodę miski, od razu zaczęła testować skuteczność swojej próby. Początkowo wszystko szło bardzo dobrze i nie lód całkowicie zniknął. Niestety dla niej im dalej, tym problem pozostawał, a niechcący bardzo mocno się o nim przekonała.

Próbując sprawdzać czy buty się ślizgają, w pewnym momencie naprawdę zaczęły. Tak bardzo, że blondynka nie była w stanie ustać na nogach i twarzą mocno uderzyła w podjazd. Od samego patrzenia aż może zaboleć, a co dopiero jaki to faktycznie musiał być ból

Wiadomo jednak, że zęby były całe, skóra nie rozcięta, a siniak naprawdę nie wielki. Dużo szczęścia w nieszczęściu. Zdecydowanie lepiej odczekać chwilę, albo wylać znacznie więcej wody, zanim zacznie się sprawdzać czy metoda zaczęła już działać.

Pechowe spotkanie twarzy z podjazdem

twarz kobieta blondynka

.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News